Ainrinne Arcaton

13. května 2017 v 17:43 | Admin |  Aktivní profily


RODINA:
Otec (nevlastní): Christian Harris (†)
Otec (vlastní): Charles Arcaton (†)
Matka: Erina Petrova (†)
Sourozenci: Reese Arcaton, Nemesis Arcaton, Gabriel Arcaton, Kaien Arcaton
Nevlastní sourozenci: Tamie Colleen Harris, Grayson Petrov Harris

Národnost: Německá

Jedná se o velmi sofistikovanou ženu, která vypadá na krátce dospělý věk. Je velmi zaujatá co se nových věcí týče a vždy ji i bavilo hrát si se svými 'hračkami'. Bohužel ji vždy velmi brzy omrzí. Vypadá na jemnou blondýnku, ale opak je pravdou. Jako malá se Ain vždycky ráda prala s ostatními a prosazovala si svou. I když se s věkem značně zklidnila, pořád má tendenci získávat to, co chce. A ne že by jí občas nestačilo zamrkat těmi svými dlouhými řasami a usmát se s pohledem svých modrých očí.
Toho, že je árijka si vždy velmi cenila a považovala to za něco, co nezíská jen někdo, za dar. Stejně tak i vlkodlačství. Nikdy se k němu nestavěla s odporem. Vždy obdivovala ladné vlčí kroky, slechy pohybující se směrem ke zvuku a bělostné tesáky. Sama má ten pocit, že celá její rodina je něco víc, než ostatní, i když to nedává tak moc najevo.
Ze své rodiny nejvíce zbožňuje starší sestru Nemesis a bratra Gabriela. Ač to přestala dávat najevo, jako malá je sledovala jako nadšené štěně, zvlášť tedy sestru, po které se ve všem opičila a snažila se, aby jí byla co nejpodobnější. Možná i z části proto z ní vyrostla taková žena, jakou je dnes. Má samo sebou ráda módu a vždy vypadá dobře. Dokonce i celá od krve. Docela si na tom zakládá.
Je nejspíš ten typ člověka, kterého by jste na první pohled odsoudili. Moc chladná, moc upjatá a na vše jde nejspíše až moc logicky. Inu, život ji naučil. Neukáže se tu nic podobného, že v jádru je milá osoba, protože ona není. Je víc jako liška, mazaná a přelétavá. A taky nerada přiznává porážku. I kdyby šlo jen o hádku. Přišlo by jí absolutně ponižující nemít poslední slovo a ještě k tomu pravdivé.
Taky je tu něco, co by se snad dalo popsat jako její osobní úchylka - strašně ráda se obklopuje submisivními tvory. Není to tak, že by snad byla moc málo dominantní, aby se cítila mezi ostatními vlky dobře, ale líbí se jí jejich přítomnost. Je naučená se mezi ostatními vlky vždy být ve střehu a se submisivními vlky se dokáže uvolnit, ačkoliv se stále tváří odtažitě a nespokojeně.
Její jméno Arcaton jí ale za prvním jménem taky nezní jen tak. Nemá problém zakopat mrtvolu, zvlášť když jde o její sourozence. Ačkoliv s Reese a Kaiem nemá tak dobré vztahy, byla by jim stejně nápomocná jako komukoliv z rodiny. Rodiny si totiž cení. Zvlášť té své. Ty ostatní jí nedělají problém je rozpoltit.
Má problém s tím, že se velmi často a velmi lehko znudí. Jednou se dokonce pokoušela usadit, ale život ji tak znudil, že muže, se kterým žila, podřízla. Nevykrvácel, ale Ainrinne to donutilo jít dál, stejně jako mnohokrát poté. Krev se nezapřela a nebyl problém jít dál v podpatcích přes těla. Občas o ně i málem zakopávala. Ale čím déle to trvalo, tím víc byla unavenější z toho kolem.
Zbožňuje adrenalin. Bez toho si nedokáže život představit. Proto ani není dobrý nápad s ní lézt do auta. Řidičák snad získala omylem a je opravdu až obdivuhodné, že ještě nikdy nebourala - nebo alespoň nebourala bez toho, aniž by to bylo schválně. Přeci jen… kdo by odolal hezkému muži za volantem, hm? Samosebou, už takhle pár aut nabourala.
Jinak věci nerada ničí, pokud nejdou opravit. Přijde jí to jako plítvání, ale možná je jen stereotypní. Co se týče voňavek a podobných věcí, využívá je. Vždy si tím jemně maskuje projevy pachu. Má spoustu voňavek, od silnějších, až po ty nejslabší. Ty silné nepoužívá, má je spíše kvůli lidským přítelkyním a nebo přátelům, které si mimochodem taky dělá. Baví se tím, jak stárnou, zatímco ona vypadá mladě a svěže. A proč ne, když může?
To je taky její heslo. Když můžu, tak proč ne. Těží ze života to nejlepší a ani se často nepozastaví nad následky. Jak již bylo zmíněno, adrenalin je její koníček. A ne jen ten klasický jako třeba seskok padákem, nebo bungejumping, baví se i protizákonnými činnostmi. Přeci jen, není ve své rodině sama. A když ji za to nemá kdo peskovat… Ain vždy pokrčí ramena a prostě koná.
Tady se nachází další její chyba - je nezodpovědná a nemyslí na důsledky. Občas, ale opravdu jen občas, přemýšlí, co by mohla tím, co udělá, způsobit, ale to je tak časté asi jako kometa. Stejně tak i kouření. Není přímo proti němu, ale nejde po něm zuby nehty. Spíš se drží starých dobrých míchaných drinků a fešných mužů, co je na ni zvou. Proto taky dost valnou část života tráví v kavárnách a taky v barech. Proč si nepřilepšit?
Rozhodně se nesmí vynechat to, že je hrdou majitelkou dvou psů. Samozřejmě submisivních, jak jinak. Ačkoliv je nebere jako klasické mazlíčky, ale spíše jako členy své osobní, malé smečky, většinou je nechává dělat co uznají za vhodné, včetně potulování po okolí. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o dva československé vlčáky, nějaký lajk by si je jistě mohl splést s vlky, což by asi i vyjasnilo spoustu potíží. Co se ale týče psů, Ain si taky užívá, když s nimi může jít mezi lidmi. Psi totiž jdou bez nějakých zřetelných rozkazů s ní a ona si pak připadá… jak to popsat. Ain si přijde hold skvěle. Protože se na ni lidé dívají. Vždy si to užívá plnými doušky.

Na závěr se o této hubené, a snad i poměrně nízké, ženě dá říct jen to, že si dokáže vyhradit své místo na relax. Když toho na sobě má příliš a chce se vytratit, vybrousila tuto schopnost tak, že ji jinak než omylem nenajdete. Jako vlk se sice moc nevyskytuje, ale vždy si dobře dokáže zalézt do toho nejklidnějšího zákoutí a spokojeně se tam uvelebit. Samozřejmě, její sourozenci ji najdou - mají ji přečtenou. Je to jejich malá sestřička. Ale i přes to, aniž by přeháněla, je schopná říct, že je mistryně útěků. Útěky jí jdou. A zvlášť hledání schovek před vlkodlaky. Je to alespoň trochu ocenitelné?


-Ain má zvláštní, šedivou srst. Prokvétá v ní totiž něco na způsob rezavé, červené nebo hnědé, čehož si ona osobně cení. Alespoň dle jejích slov vypadá naprosto jediněčně. Oči má šedivé a většinou se tváří hladově, protože jako vlčice většinou loví. Srst má krátkou, ale vždy udržovanou. Musí přece vypadat dobře ve všech svých podobách, musí být reprezentativní.

  • Její pes Gabriel. Jmenuje se po drahém bratrovi. Je to vlastně už Gabriel IV. Je dost samostatný a nezávislí, i když loajální. Přesně jak si představuje Ain svého bratra.
  • Fenka Yamabuki. S oblibou na ni řve Buku nebo Bučice. Yamabuki je spíš ten typ mazla, ale protože se od paničky mazlení moc nedočká, ráda to zkouší na ostatní. Teda spíš lidi - z vlkodlaků má respekt.
  • Drží celibát. Nemá důvod, prostě jí přijde vzrušující být nedostupná.
  • Má vlastní BMW. Taky s ním 'zajíždí' lidi. Až vás málem srazí oranžové BMW, byla to Ain.
  • Je zuřivou zastánkyní přírodních rezervací.
  • Když je mimo vlčí podobu, často nepozře žádné maso, krom některých vybraných mas.
  • Každý rok kompletně aktualizuje šatník.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama