Ceane „Sí“ Crawsley

14. května 2017 v 22:30 | Admin |  Aktivní profily

Matka: Margaret Crawsley (Mrtvá)
Otec: Není znám
Sestra: Kelly Crawsley (Mrtvá)

Práce: Občas je k zastihnutí v jednom nejmenovaném podniku jako servírka, ale na práci ji moc neuživí. Raději fotí, ale považuje to spíše za koníček než svou práci.

Většinu času utíká sama před sebou, před svou minulostí, přítomností i budoucností. Kdybych měla shrnout celou podstatu malé rusovlasé Ceany do jednoho slova, řekla bych, že je tím zmatenost. Křehká skořápka lidského těla nedokáže udržet všechnu temnotu skrývající se v zákoutích hlavy a prozařujíc skrze oči. Když si člověk ještě ke všemu není jistý tím kdo je, je to ještě mnohem horší. Démony lze spatřit pouze skrze oči a upřímný pohled až do duše. Její jednání je nevypočitatelné a vždy přijde s něčím novým, překvapujícím. Je těžké uhodnout co si zrovna myslí, nebo hodlá udělat. Občas sama neví co udělá nebo jak zareaguje. Odjakživa byla samaritán a kdyby mohla rozdala by se všude, ne však pro lidi, ale pro ty čtyřnohé stvoření otírajíc se láskou o její nohavice. Lidi jsou na její příčce až skoro jako poslední, ne že by je nenáviděla, ale chová se k nim tak jako se oni chovají k ní. Nikdy o ně neměla příliš velký zájem, aby v ní probouzeli pocity lítosti. Občas může zdát, že se v ní kroutí dvě osobnosti. Většinou vládne ta klidnější, ale pak stačí lusknout prsty a je vedle vás neposedné šídlo, které chce objevit každý kout a naprosto se odvracet od pravidel a řádu. Ta klidná část sedí v koutě, pozoruje vše před sebou a hodnotí každou maličkost, ta druhá je na pochybách, znehodnocuje vše co jí bylo ještě před malou chvílí naprosto jasné a odvrací se od odpovědí, které vám před malým momentem sdělila. Pokud vám přijde, že je nestálá a nerozhodná, je to opravdu tak. Je hodně přelétavá a tak se stává, že občas zarazí svého partnera únikem a náhlým zmizením. Je jako počasí. Někdy by jste řekli, že je to nejlepší společník do života, na chvíli vám zmizí z dohledu a když se vrátí, nejste si tak úplně jisti zda je to ta samá osoba, která se na vás před chvílí smála. Její nálady jsou stejně nestálé a nepředvídatelné jako je ona sama. Je to ten typ člověka, který se špatně váže a je opravdu málo věcí, kterým zůstane věrná. Velice těžko je schopna dodržovat nějaká pravidla a když ji stanovíte hranice ne vždycky je schopna je dodržovat. Ceana je docela drobná dívka s rusými vlasy, které sami říkají, že není tím kým se může zdát. Mnoho lidí a především smečka si myslí, že si s ní mohou hrát jako s hadrovou panenkou vzhledem k tomu, že vypadá docela poddajně, ale opak je pravdou. Pokud musí porve se do krve i když ví, že proti ostatním má pramalou šanci vyhrát silou. Jejími zbraněmi je taktika a velká mrštnost nejen ve vlčí podobě. V té lidské podobě dokonale ovládá komunikaci tělem a její bohatý slovník ji poskytuje i skvělou obranu jazykem.

Ceana je ten typ člověka co dokáže otevřeně mluvit o všem, žádné téma jí není proti srsti, obratně používá slova a málokdy se stává, že jí dojdou. Jediný co člověk o ní neví je minulost. Vypráví totiž příběhy plné zvratů a podivností, že je až těžké tomu uvěřit a hlavně, každému o své minulosti řekne úplně něco jiného a tak se často stává, že jí nazývají lhářkou a raději se na minulost neptají. A ona je samozřejmě ráda, nemá k tomu moc co říct. Narodila se před 27 lety v malém zapadlém městečku na Aljašce, byla ponechána v nemocnici jako nechtěná věc, protože matka a dvojče při porodu zemřeli a otec se nikdy nenašel. Vyrostla v dětském domově a utekla z toho zmrzlého místa do Kanady a poté do Států hledat lepší život, ale jediné co potkala, bylo vlčí kousnutí. Mnoho věcí však tají, tudíž není divu, že se občas chová docela tajemně. Není proměněná příliš dlouho a občas s tím stále bojuje, ale připadá si jako přímo zrozená být vlkem a najdete ji častěji ve vlčí podobě než lidské.

V létě je její srst kávově nazlátlá, často chytá barvu do zrzava jaké má své vlasy, břicho s tlapkami má bílé jako sníh. Hnědé kroužky okolo očí a čumáku jí dodávají docela podmanivý pohled. V zimě však nabírá šedavou srst s nádechem černé, její tlapky a břicho však zůstávají bílé. Jako kávové kruhy okolo očí a uší. Sice vypadá opravdu křehce a málokdo by řekl, že se umí zuřivě rvát, nebo snad měnit v čtyřnohé stvoření, ale je tomu opravdu tak. Ve vlčí podobě je stejně drobná jako v té lidské, nesahá velikostí ostatním ani po paty. Spíše by se dalo říci, že je obyčejný, lehce přerostlý vlk. Nepatří do sorty bojovníků, ale je spíše obratným kluzkým chomáčem kávově hnědých chlupů, které se těžko chytají a poté těžko pouští, protože srst není jen zvláštně zbarvena, ale taky hebká přímo k pomazlení. Ceana však na sebe nedá skoro sáhnout ve vlčí podobě. V lidské podobě má oči zelené, ale ve vlčí je má docela do žluta. Občas se stává, že když se naštve nebo se špatně ovládá její oči zežloutnou i v lidské podobě.


Je známá tím, že velice ráda mění svůj vzhled, možná se před něčím skrývá a možná má jen ráda extravaganci, ale to nikomu nepoví. Má také malé tetování mezi prsy, ale to jen tak někdo neuvidí.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama