David Graham

7. května 2017 v 15:10 | Gipi |  Aktivní profily


RODINA:
Matka - Isabelle Erlich (Mrtvá)
Otec - Raymond Erlich (Mrtvý)
Sestra - Marie Erlich (Mrtvá)

PRÁCE: Víceméně povaleč, nájemný vrah, prodejce zbraní a podobně
NÁRODNOST: Francouzská

Ze začátku vám může připadat jako nějaký šarmantní, slušný gentleman, ono to tak ve skutečnosti je, že tak vypadá, přeci jen má upravenou patku, chodí slušně oblečený - většinou v drahých oblecích a botách, v zimě v drahých kabátech, no co, je to Francouz ze šlechtické rodiny, ačkoli pěkně staré šlechtické rodiny. Ale to je fuk.
To že má ksicht jako nějaký medvěd bez mimiky už odkrývá jeho zlou stránku, velmi často se tváří jako nějaký zamračený pes, kterému sebrali jeho kost, je málo věcí, které mu přijdou vtipné a želva, co jezdí na kole k těm věcem rozhodně nepatří. Většinou se jedná o utrpení druhých - sadistické mučení nebo se jedná o neštěstí druhých, rád se posmívá druhým a je mu naprosto ukradené že je pak pro toho dotyčného ten největší zmetek na světě, on je za to i rád že ho tak berete, nikomu už se dávno nedoprošuje aby si o něm mysleli, že je někdo jiný, dávno se smířil s rolí sarkastického, arogantního a egocentrického hamouna. Je to jeden z největších narcisů a vůbec se za to nestydí, on se rád vyhlubuje a všem dokazuje jak je naprosto úžasný, úchvatný a podobně, klidně jim to dokáže i tak, že jim dá pořádně přes hubu, nebere si servítky.
Hodně často jedná a až pak myslí, skoro všechno řeší rukama a ne hlavou, je pravda že tělo má mnohem namakanější než mozek. Jelikož je to bývalý voják tak má dobře vypracované svalstvo na kterém stále pracuje, není to až tak líné prase co sedí doma na zadku a přežrá se hamburgery.
Osoba je to poměrně zamlklá, se svými pocity se dělí jen se svou zdí v bytě, nebo mluví sám ze sebou. Ano, trpí samomluvou. A když už s někým mluví tak, že je až příliš ukecaný, tak musí mluvit s opravdu dobrým přítelem, nebo to musí být člověk, který zrovna nadhodí dobré téma k tomu aby měl co povídat. Ačkoli je David ze šlechtické rodiny, většinou má problém se svým vyjadřováním a tak řekne nějakou kravinu na kterou já právem hrdý a je mu jedno, jestli řekl takovou kravinu že dotyčného nebo dotyčnou rozbrečí, nebo to onu osobu naštve natolik že nakonec dojde k boji. On se pranice nebojí a často je to tak, že on je vyvolávač konfliktu, on je ten hlavní provokatér a křen, který se všude vetře.
Záleží na jaké straně jeho mozkové barikády se nacházíte. Jste-li s ním zadobře, nemusíte se bát. Mile se na vás usměje, poškádlí, někdy i pocuchá účes s tím svým pohledem, kdy se pak stejně neodvážíte mu to vrátit zpátky. A pokud ano, pak si můžete být zatraceně jistí, že vás chytí a hra bude pokračovat dokud se bude bavit. Nemá problém flirtovat, sem tam se i předvádět, dobírat si. Ale i když se může zdát jako pravý romantik? Není tomu tak. Naopak. Je mu zcela jedno, jestli se do něj žena zamiluje, jestli kvůli němu bude brečet po nocích do polštáře nebo si podřeže žíly. Vážně nemá o tohle starost. A to je fakt, ne žádná přikrášlená verze z jeho hlavy. Povaha se mění dle jeho životní situace, nedokáže být jenom takový, ale dokáže být nevrlý a zároveň v dobré náladě. Vlastně, dobrá nálada je u něho vzácnost. Moc se neusmívá, jenom kameně a zároveň slepě kouká před sebe a stojí na místě.
Často je to necita co si jde jen za svým cílem a udělá pro to všechno. Rád štve ostatní v jeho blízkosti, ale nemá rád, když si někdo k němu dovoluje příliš moc. Stal se z něj tvor sadistický, nedbalý, paranoidní, impulzivní, emocionální, žárlivý, manipulativní, posedlý absolutní kontrolou svého okolí a schopný udělat pro to všechno. Lidský život neuznává, nemá pro něj velký význam. O nikoho krom sebe se nestará a jestli chce holka vztah? Sorry, ale vše je jen pokud chce on. Ne ona.
Často v jeho hlase zaznívá ironie, která pronásleduje defakto každou jeho větu. Sám toho v bitvách zažil tolik a nedovolí nikomu, aby s ním zametal. Dokáže v tu chvíli být nesnesitelně arogantní, agresivní tvor plný nenávisti a opovržení. Přirozená dominance v ten okamžik nabírá na síle a je pak těžké ho navrátit do původních kolejí. Proto je typické, že se na pár hodin či dnů zdejchne a najde klid v klíně nějaké lehké ženy.
Jeho tělo kromě svalů zdobí hned několik tetování - na levém rameni má vytetované dva anděly, pod nimi je vytetováno pět růží namáčklých na sebe a pod nimi má vytetovanou nahou ženu z boku, nepamatuje si co je to za ženu, ale všem kteří se zeptají vykládá, že takhle si pamatuje Marilyn Monroe když se vzbudila po jejich vášnivé noci. Dále má pak nad klíční kostí, na levé straně hrudi vytetovaný obrazec, kde andílci v podobě dětí opečovávají o mrtvého muže.
Jeho oči jsou hnědé s mírným nádechem zelené. Jeho vlasy pravidelně sčesané do patky nebo směrem nahoru mají na některých místech světle hnědou barvu a na jiných místech jako například na ofině, je barva o hodně tmavší. Jak bylo zmíněno, většinou se na svět dívá jako rozčílený pes, který kouše do všeho co ho rozčílí a že se rozčílí celkem snadno. Je to cholerik ve spojitosti s flegmatikem, a flegmatika se u něho nevztahuje na někoho, kdo ho provokuje a koleduje si o pěknou nakládačku. Jeho flegmatičnost se spíše týká věcí které má dělat, on je zvyklý, že když něco načne tak to za něj někdo udělá a nebo obráceně, že on něco dodělá.
Je mu jedno co si o něm kdo myslí, jede si svoje a bere si co chce, bez ohledu na to, jestli se to někomu nelíbí. Není to ten typ, co by bral na někoho ohledy a když už jo, tak musí být sakramentský důvod. Ne ke všem se musí chovat jako ke psům do kterých si může na ulici kopnout.

..... Dopíše se......

Masivně obroský vlk měřící 156 centimetrů v kohoutku. To je to první co vás zaujme. Jeho mohutnost a velikost, která z něj dělá dominantního jedince. Jeho srst je šedivá, místy černá a světle hnědá. Čenich černý a oči zbarvené do jantaru. Jako vlk není moc rychlý ani vytrvalý kvůli své velikosti a mohutnosti, za to je velmi silný a svou váhou by dokázal svému protivníkovi rozlámat kosti. Jako vlk se David chová poměrně stejně jako v lidské. Kousavý a agresivní jedinec, kterého donutí lehnout snad jen Gabriel. David jako vlk chodí většnou shrbený a tak často uvidíte jeho hrb jak se vlní na jeho zádech. Stejně jako v lidské podobě mohou být jeho reakce přehnaně vzteklé a může se chovat více majetnicky a agresivně, zvlášť když se jedná o něco, co mu patří nebo si na to zrovna udělal nárok. Zkrátka je to velký starý bručoun. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama