Gipoňské novinky

30. května 2017 v 20:51 | Gipi |  OběžníkAno, cítíte a teď i čtete velmi dobře. Tyhle novinky se hlavně týkají reálií lovců, které jsem kompletně přepsala. Byla zkráceně doplněna historie lovců, dodělán znak, přidány nejvýznamnější lovecké rodiny a kompletně předělán zbytek dalších věcí jako byl například výcvik a úkryt lovců.
Rozhodla jsem se to všechno změnit, protože staré reálie byly ještě z již mrtvé Monoh*ilie a nebylo v nich podle mě dostatek informací - zkrátka pro mě samotnou byly velmi nedostačující a tak jsem se to rozhodla změnit. Chtěla jsem také nastolit nějaká ta lovecká pravidla (Co se rodin týče), aby mi tady nikdo nevymýšlel nesmysly, že jeho postava pochází ze (jen tak plácnu) starobylého Nepálského rodu a že první lovci vznikli tam. Dále jsem chtěla více rozvinout lovecký výcvik, aby to nebylo jenom o tom, že se lovec musí naučit pár bojových umění, umění se sečnými i střelnými zbraněmi, ale i o tom, jak dlouho trvá se to všechno naučit, jak porozumět vlčím intinktům a rozebrat si celkové přemýšlení lovce a tak dále. Nebudu tady tohle dlouho okecávat, přeci jen se to všechno dočtete v nově napsaných reáliích.

Dále mám v plánu udělat takový lovecký rodokmen, nebo prostě nějak dát dohromady všechny významné lovce. Vůbec netuším kdy se k tomu dostanu, ale hlavní je, že mám zájem to provést.


Jako další, chci oznámit blížící se loveckou akci, při které bude vůdce lovců přijímat nové členy. Akce samozřejmě není povinná, ale doporučuji vám, si najít alespoň trochu času, protože se tak můžete připojit ke klanu ihned (Pokud uspějete) a zároveň se vaše postava seznámí s dalšími postavami a užijete si nějaké to mučeníčko vlkodlaků. Akce není PROZATÍM datována, ale je dosti možné, že bude někdy v sprnu.

Se vší židovskou láskou,
Gipi
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama