Jason 'Raven' Sayer

8. května 2017 v 14:30 | Admin |  Aktivní profily

Rodina:
Matka: Lenora Sayer
Otec: Landon Sayer
Sestra: Mia Sayer (†)

Práce: Dříve nájemný vrah, nyní lovec vlkodlaků

Výška přesahující 183 cm a kaštanové, téměř černé vlasy permanentně udržované v uměleckém rozcuchu. Vůně přirovnatelná k dešti s nevzácným závanem hřebíčkového tabáku. Nehybné rty pevně přitisknuté k sobě tvořící úzkou linku. Oříškové oči dívající se spíše skrz Vás nežli na Vás. Jemné strniště s náznakem mužských vousů a mladistvý vzhled. Nevěřili byste, že mu je více než 28 let, natož pak 129, na něž mu ve skutečnosti táhne. Styl oblékání se vždy přizpůsobuje době, v níž právě žije. V současnosti dává přednost volným tričkům, kožené bundě a potrhaným riflím.
Nikdo mu neřekne jinak nežli "Raven". Nikdo už dávno neví, kdo je Jason Sayer. Možná, že dřív ho znali, ale teď? Znají jen Ravena - podivínského muže s kamenným výrazem ve tváři. Každý ví, že skrývá nějaké hrozné tajemství, ale nikdo nemá tušení, jak strašná je pravda.
Ženy by ho pravděpodobně popsaly jako charismatického mladíka s uličnickým úsměvem, při kterém zvedá jen jeden koutek úst. Některé možná jako muže svých snů, který ví, jak se ženami zacházet a jak jim snést modré z nebe. Jiné hlasitě sní a doufají, že ho ještě někdy uvidí.
Pro rodiče byl vždycky ukázkovým synem. Vzdělaný, slušný, konající dobro. Mluvili o něm, jako o spáse mladé generace. Odjakživa chytrý, přemýšlivý, znající svá práva a povinnosti, vědom si zodpovědnosti, jež je na něj kladena.
Kolegové z branže si o něm šeptali s téměř zbožnou úctou. Muž postavený na první příčce. Každý chtěl být v jeho postavení, chtěl jeho úspěchy, respekt od ostatních. Maják úspěšných. Vždy krok před ostatními, chyby nemyslitelné. Každičký pohyb pečlivě promyšlený dopředu - prohrábnutí si vlasů, zamrkání, úsměv.
Darius ho bral za bratra, jehož nikdy neměl. Vždy ho popisoval, jako silného bojovníka, pro něhož je čest vždy na prvním místě. Často mu vyčítal tvrdohlavost, s jíž mu s oblibou vzdoroval, ale naopak vyzdvihoval jeho nesmírnou loajalitu a vychytralost, kterou projevoval při misích i v osobním životě. Ačkoliv k němu byl mnohdy tvrdý, hleděl naň s láskou a něhou, připraven kdykoliv se za něj postavit. Pro něj to byl vždycky Jordan, jehož našel tehdy po krk zakopaného ve špíně a pomohl mu postavit se na nohy. Jason, který vše co dělal, dělal s neuvěřitelnou vášní a odhodláním. Ten, co si sice nepřipouštěl neúspěch, ale i tak byl před ní zranitelný. Někdy ho možná viděl ještě stále, jako toho malého kluka s nemocnou sestrou, avšak na něj nikdy nehleděl z patra. Vždy s ním jednal, jako se sobě rovným.
Adeline ho vždy tím svým typicky drzým způsobem nazývala "láskou svého života". Což je vlastně docela paradox vzhledem k tomu, že měl za úkol ji zabít. Ale ať už ho titulovala superlativy či si z legrace stěžovala na jeho náladovost a divokou povahu, byla tou jedinou, která mu k srdci doopravdy přilnula. Právě ona v něm objevila romantickou duši básníka. Básníka se zbraní v ruce. A kdyby žila dodnes, pravděpodobně by Vás seznámila blíže s jeho charakterem, ale vzalo si ji nebe. Proto je jen na Vás, jestli sami poznáte, jaký je. Nemohu Vám však zaručit nic. Je nevypočitatelný a ke každému se chová jinak. U něj si nemůžete být ničím jisti.
Někdo ho uctívá, jiní říkají, že jim zničil život. Kde je pravda se asi nedozvíme. Nebo možná ano, můžete to zkusit Vy. Uvidíte, zdali je pro Vás ten pravý šálek kávy nebo jen další, koho už v životě potkat nechcete.


Vlčí podoba se od lidské zas až tolik neliší. Mohutné tělo obalené hustými šedými chlupy, které v mnoha místech přecházejí v bílé nebo rezavé. Pod srstí se při každém pohybu viditelně rýsují svaly a stisk čelistí zaručuje snadné překousnutí i větších kostí. Dlouhé nohy a masivní tlapy zakončené na každém prstě ostrým drápem. Není radno dostat se mu do spárů. Tělo uzpůsobeno především k boji, oplývající drtící silou. Protáhlému čumáku dominují dvě velké zlaté oči dívající se na Vás v prvé řadě jako na kořist a v hrdle bublající výhružné vrčení.


Další informace

~ Polovinu života pracoval jako nájemný vrah
~ Má anglické, švédské, velšské, české a čerokijské předky
~ Plynule mluví švédsky a pochytil i nějaké ty základy francouzštiny
~ Zbožňuje poezii, ve volném čase píše básně
~ Nikdo mu neřekne jinak nežli "Raven", dokonce se tak i sám představuje
~ Vede časté dialogy se svým vnitřním vlkem, celkově na zvíře v sobě hodně dává
~ V lidské podobě u sebe neustále nosí zbraň Desert Eagle MARK XIX Light-weight L6 se stříbrnými náboji a stříbrný kapesní nůž
~ Je nositelem genu Alexandria genesis (zabarvení dříve modrých nebo šedých očí do šesti měsíců po narození do fialové), který dědí jen potomci ženského pohlaví. Je zde tedy 98% šance, že pokud bude mít v budoucnu dceru, bude se pyšnit právě tímto velice vzácným genem
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama