Kyllar Stern

12. května 2017 v 21:58 | Admin |  Neaktivní profily

Otec: Andrej Stern
Matka: Natasha Stern
Sestra: Arya Stern (mrtvá)
Práce: ---

Kyllar je vyšší hubené postavy. Prostě takové po které holky jedou, lze-li to k něčemu přirovnat. Obličej s sytě ledovýma očima má orámován krátkými tmavými vlasy, které si většinou nechává nárůst do větší délky. Poté si je ostříhá a nechá je znovu nárůst, prostě dokolečka. Když by jste ho viděli bez trika, museli byste obdivovat jeho vypracované břicho, které je zničeno čtyřmi horizontálními jizvami. Podobné jizvy, akorát ve víceméně pravidelné mřížce jsou na jeho zádech, kde hyzdí veliké tetování Fénixe. Také nosí nůž s vlnitým ostřím(obrázek dodám... Jelikož se nedá najít na netu...) , který používá když nechce aby ho někdo poznal, že je vlkodlak. Jeho vzezření trochu odpovídá povaze. Ale opravdu malinko. Je totiž kamarádský, milý, ale také vznětlivý. Jeho výbuchy vzteku jsou prudké, ale za to rychlé. A taky nečekané. Několik měsíců se nemusí dít nic a pak? Bum, mlátí kolem sebe, zuří, ničí a dokud se neunaví tak to dělá dál. Když vztek opadne, tak má chvíli apatie. Je raději sám, nikoho si nehledá, jelikož po několika věcech co se mu staly, se raději k nikomu neupíná.

Kyllar Stern se narodil do šlechtické rodiny, jako jediný a taky prvorozený syn, který měl po otci zdědit panství. Kyllar ale nebyl jediné dítě baroneta Sterna. Měl ještě sestru Aryu, kterou miloval. Opravdu miloval. Na jako bratr a sestra, ale jeho city, byli zaplněné láskou, kterou bohužel nikdy neřekl, jelikož je, když bylo Kyllarovi deset, napadli bandité, kteří nejdříve zabili jeho rodinu a pak i sestru. Když se chystali zabít i jeho do dvora kam Kyllara odtáhli vběhlo obrovské zvíře, které bandity zabilo. Kyllar byl vystrašený a rád by utekl, ale ten vlk po něm skočil a nakazil ho. Sám Kyllar nevěděl co se s ním dělo. Tělo ho pálilo jak zběsilé a pak nic. Dopotácel se do vesničky, kde už lidé skoro spali, ale jakmile ho uviděli, tak se o něj začali starat. Byl jím za to vděčný a taky se jim za to odměnil. Když přišel první úplněk po proměně a s ním o jeho první proměna, tak musel utéct, aby se těm lidem něco nestalo. Vlastně z vesnice utekl na dobro, jelikož na něj začali pořádat lov. Jediné co vlastně měl, bylo oblečení a nůž, který si vzal z hradu. Po té cestoval sám. Učil se, poznával lidi a snažil se v sobě krotit vlka. Vedlo se mu, ale o úplňku, se vždy musel proměnit. Cestoval sám, někdy se skupinou. Jednou ho zajali otrokáři, chtěli ho prodat do otroctví, které se v té době už moc neprovozovalo. Mlátili ho, bičovali, ale on se jim za to o dalším úplňku odvděčil zabitím. Navštívil několik smeček, v pár chvíli zůstal, ale žádná ho nějak neoslovila natolik, aby zůstal.

Vlčí podoba Kyllara je více méně černá jako psi z legend. Srst délky několika centimetrů, má ulízanou, ale když se mi zježí, tak jsou vidět mezery v místech kde jsou jizvy. Tlamu má samozřejmě plnou ostrých zubů připravených někoho zakousnout.Vlastní dýku.

Výsledek obrázku pro mirko stoedter
Výsledek obrázku pro mirko stoedter
Výsledek obrázku pro mirko stoedter
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama