Reese Arcaton

7. května 2017 v 15:16 | Admin |  Aktivní profilyRODINA:
Otec (nevlastní): Christian Harris (†)
Otec (vlastní): Charles Arcaton (†)
Matka: Erina Petrova (†)
Sourozenci: Gabriel Arcaton, Nemesis Arcaton, Kaien Arcaton, Ain Arcaton
Nevlastní sourozenci: Roven Warren Harris (†), Tamie Colleen Harris, Grayson Petrov Harris

Není snad čistějšího stvoření. Reese je na první pohled práce samotných andělů. Vyhublá drobná dívenka, které by nikdo netypoval více než sladkých šestnáct má po celý rok sněhově bílou barvu kůže, jako by snad celý život mrzla. Tím jaksi vyniká její styl líčení. Nikdy nebyla ta, která potřebovala celou kosmetickou taštičku. Její poznávací značkou jsou temné oči a tmavě hnědé lokny, které snad nikdy nedokážou být opravdu rovné. Zajímavostí je, že nosí čočky, aby zakryla své běžné modré oči a vlasy si barví na tmavo stejně jako její bratr, jinak jsou přírodně tmavě blond.
Vždy se oblékala nadstandardně. Považuje se za vznešenou část společnosti. Obléká se do šatů, které dosti možná nosila vaše panenka, pokud jste žili za dob viktoriánské anglie. Ree nechce vypadat dospěle. Vzhledově je žena schována v malé rozkošné a hlavně bezzbrané dívce, která by potřebovala neustálou ochranu. Nenechte se zmást, vše je jen zástěrka jejího pravého já. Nechtěla zůstávat na okraji společnosti a vyhledávala vysokou sešlost. Sama to nesnášela, ale pocit přepychu byl vždy příjemný. Na tváři snad za každé situace nalezneme úsměv, jako by snad právě ty panenky byly její největší vzor. Končí to samozřejmě v bodu, kdy se snad pokusíte zacházet s ní jako s panenkou.
Ree je dívka, která dělala v minulosti vrásky snad každému psychologovi, kterého měla tu čest poznat. Nepatří mezi klasické šílence. To vůbec ne, jen je možná až moc rozmanitá.
Většinu času se neustále směje, vtipkuje a zdá se, že si vlastní život užívá naplno. Ona je to poměrně pravda, ráda se baví. Patří mezi zvláštní skupinu tzv. pozitivních pesimistů. Všechno totiž není tak zlé a je třeba usmívat se za každé bolestné situace. Chová se jako vypadá. Neboze, čistě a slušně. Dává znát svojí dětskou povahu a potřebu ochrany a plně si uvědomuje, že vypadá jako malá holčička, která toho nezmůže.
Byla by skvělá herečka. Přetvářka je něco, co jí není cizí. Úsměv je vlastně většinu času jen hraný a opravdu nepatří mezi opravdu živé a veselé jedince. Jen ví, že to s ním za každé nálady jde alespoň z druhé strany lépe. Nestojí o lítost, ale ráda se baví o svých problémech, protože jednoduše potřebuje všechny informovat o tom, jak se vlatně má špatně. Jen jí hrdost zakazuje nad tím projevovat určité a naprosto přijatelné emoce k tématu. Ona je vždy až moc neutrální a ukazuje, že je jí vlastně všechno naprosto jedno. Lhostejnost je skvělý nástroj, kterým se problémy dají jednoduše odsunout pryč. Naznačit fakt, že je něco nepodstatné, bude jednoduší než o tom zdlouhavě hovořit. Sama se za život setkala s tolika problémy, že sama bezprostředně odepsala a nehodlá nic měnit na tom, jaká vlastně je. Udělala si o sobě představu, kterou teď poměrně ráda. Už se jí přílišně zalíbilo být na té špatné straně společnosti, která jí díky tomu samozřejmě vidí úplně stejně.
Všechno dává najevo s až smrtelným sarkasmem a chvíli trvá, než si někdo na tohle vyjadřování zvykne. Sama má také velmi ráda urážení druhých, protože má pocit, že si z toho nikdo nic dělat nebude, ale jakmile to je naopak, už to nejde a všechno je špatně. Čímž se dostáváme k tomu, jak to vlastně vypadá, když má být vždy po jejím. Její kouzlo spočívá v projevu. Díky němu má vždy určitou míru autority a svým pohledem to dokáže i vydobít. Jednoduše to není nikdo, s kým by jste si chtěli ukousnout hádku. Ona musí vždycky zvítězit na plné čáře a diskutovat se o tom nesmí.
Chová se často jako panička. Jednoduše jí také je, ale většina lidí si myslí, že se jedná o přechodné období v týdnu, kdy ji jednoduše baví ukazovat, že nepatří mezi chudou vrstvu společnosti.
Postrádá empatii ve značné míře, což může být problém ve chvíli, kdy se u ní pokusíte najít útěchu. To nehrozí. Umřel vám křeček? Není to nic tak strašného! A když místo křečka umřeli rodiče? Nevadí taky! Život přeci jde dál.
Touží po obdivu a ma pocit, že se narodila pro větší účely. Hodlá si vždy vzít to, co chce, nýbrž je rozmazlený spratek, který jednou přišel na to, že může mít vše. Najde se jen malá skupina jedinců, kteří by snad chtěli Reese odporovat. Arogantní princezna vše ráda řeší násilím a má neustálou potřebuju ukazovat světu, co bude, když není po jejím. Cení si oddanost a zakládá si na loajalitě. Musí mít neustále vše pod palcem a vše musí být přesně tak, jak řekne. Naštěstí tuhle stránku poznáte později. Ona si vás plně zajistí svou potřebou žít, rebelií a chutí odporovat systému.

-

Majestátní a mohutný šedý vlk. To je první, co zahlédnete. Růst přestal sice již před stovkami let, ale přesto se zdá při každém setkání snad větší a větší. Povídá se všechno možné, ale Reese je vskutku nádherný případ. Její kožich je doslovných "padesát odstínů šedi" a vše podtrhávají úhlové tlapy a světle břicho. Její oči jsou za běžných okolností jantarové, ale můžeme se hádat, jestli náhodou čas od času nejsou i krvavě rudé, protože ano, nejedná se o pouhý klam. Už podle stavby těla se dá rozeznat, že rozhodně nepatří mezi vytrvalce, její velkou výhodou je neskutečná síla, se kterou dokáže plně naložit. V kombinaci s jejími ostrými tesáky a drápy se jedná o smrtelnou kombinaci. Hezké sny.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama