Registrace člověka

6. května 2017 v 21:59 | Admin |  Oběžník
Výsledek obrázku pro new york streets gif

Registrace lidí, tu si můžete vyplnit jen když vám to admin povolí.
+ Případné registrace lovců..


Hráč:

Přezdívka/Jméno:
Přezdívka, na které se BUDETE vyskytovat na chatu, jedná se o přehlednost mezi hráči, ale také aby si vás ostatní mohli případně pohodlněji vyhledat v sezamu postav.

Věk:
Byly bychom rádi, kdyby vám bylo +15let, přeci jen.. v RPG se může objevit erotický obsah či vulgarismy.

Kontakt:
Zde stačí jenom e-mailová adresa, kde Vás admin tým případně může kontaktovat ohledně přijetí registrace nebo jejím případném doplnění.

Vaše zkušenost RPG: Stačí jednoslovná odpověď, pokud se totiž jedná o úplného začátečníka, jsme k němu shovívavější a můžeme mu pomoci se začleněním do hry.

Postava:

Fotografie osoby:
Přiložte obrázek, nebo url vašich fotek. Ne kreslených! ale jednoduše lidí, jako jsme my. Pokud budete mít podobiznu již známé osoby, napište nám kdo to je. Gif-animece jsou vítané!
Jméno+Příjmení:
A jak všichni víme, jméno by mělo být zcela smyšlené, nijak nezávisející na jméně vašem nebo jméně vašeho oblíbeného interpreta či herce. Toto je naprosto závažný požadavek a pokud jméno již existuje a je velmi známé, pak nebude vaše registrace přijata.

Věk:
Není třeba komentovat.

Práce:
Může být jakákoliv… samozřejmě s přihlédnutím na věk postavy.
Národnost:
Americká, Britská, Norská, Čínská, Německá,...

Ví o vlkodlacích:
ANO / NE

Faceclaim:
Jméno slavné postavy, kterou jste si zvolili jako obličej své postavy, seznam již použitých osobnost naleznete ZDE! (Průběžně aktualizováno)

Popis a povaha:
Sem pište například něco, co na fotografii nebude vidět, zvláštnosti postavy. Přidejte krátký vzhledový popis. Stačí jej psát opravdu jen krátce. Pokud chcete, můžete do zvláštností zahrnout i některé povahové rysy. Pro inspiraci můžete mít například tetování, nějakou fobii nebo oblíbenou cennost, kterou si nesete celý život, popřípadě nějakou přijatelnější zbraň atp. Prostě typický popis s povahou.
POZOR: Popis o délce řádku či tří nebudeme brát na zřetel. Jsme textová rpg, zkuste se trochu rozepsat, aby popis měl alespoň 250 slov.

Životopis:
Ve kterém se můžete pořádně vyžít a ukázat své schopnosti. Díky němu se i většinou poznává jak zdatný bude člověk v psaní role play. To ale neznamená, že nám sem napíšete několik stránek textu! Chceme po vás přesně tak dlouhý životopis, jak bude vyhovovat vám samotným.
POZOR: Životopis o délce řádku nebo tří nebudeme brát na zřetel. Minimální počet slov na historii je 300 slov.

Ostatní:
Zde se můžete vyřádit podle libosti, můžete poslat menší fotogalerii. Dopsat nějaké zvláštnosti, co se postavy týče, třeba že vlastní domek, nebo auto (opět v mezích normálnosti). Novinkou je, že vaše postava může mít domácícho mazlíčka, který připíšete do ostatních. 5 fotiek postavy na koláž u ľudí, u vlkodlaka 4.

Máš zájem? KLIKNI NA TENTO TEXT
Menší varování, nebojte se že se vám registrace neobjeví hned na blogu. Někdy trvá, než si všimneme nové registrace, maximální přidání profilu je do dvou pracovních dnů (možná tří)
Grafik profilů bude upravovat profily vždy o jeho volnu. Může se stát, že grafika se dodá při větším počtu profilů.

 


Aktuální články

Reklama