Trish Donovan

8. května 2017 v 17:30 | Admin |  Aktivní profily

Jako svou rodinu bere Jeremyho Conrada, jenže toho už neviděla léta, byl to totiž zároveň ten, kdo jí změnou zachránil život. Momentálně je tedy jejím otcem a jednou z mála opor v tomhle světě Nathaniel Donovan, alfa vlk Lunaru. Práci nemá, je spíš taková 'manželka' v domácnosti. Při tom manželkování se učí věci, které se v korporaci nenaučila, takže je prakticky za to student.

Národnost: Momentálně americká, původní neznámá

Trish je malá dívka okolo metru šedesát s rozevlátými vlasy. Usmívá se, i když cítí bolest. Její oči jsou křišťálově modré jako vlnky jezera za slunného, bezstarostného dne. Ačkoliv zažila dosti zvěrstev, jsou stále nevinné a dětské.Vlasy má barvy čokolády, nečeše si je, proto bývají rozcuchané a všude kolem, jen ne tam kde chce. Obléká se tak, jak jí to zrovna spadne pod ruku. Kvůli zvěrstvům páchaným na její osobě je poněkud plašší, ale není to tak, že by se přímo bála všech. Ženy ale opravdu nenávidí, má je spojené se svým utrpením, proto se stahuje k mužům a jejich náručí, protože té nevyčíslitelně věří a váží si jí. Často v noci mívá noční můry a potřebuje někoho, nebo aspoň něco obejmout, aby se uklidnila. V prostředí mezi lidmi je spíše tichý typ, do ničeho se nehrne a jako každé správné dítě zbožňuje sladké. Čím víc, tím líp. A nejraději čokoládu, kterou dostávala jen vzácně, po té by se utloukla a nejraději by jí snědla tuny a tuny. Trish je prostě malí blázínek, který se před svým strachem uzávírá do hlavy a stává se malím dítětem. Moc nechápe dospělé, třeba proč musí chodit oblečená po domě, když se stejnak chce proměnit a běhat po ulici a podobně. ráda se učí novým věcem, ale pravidla nemá ráda, ačkoliv se jim vždy podřizuje. Není přímo submisivním vlkem, ale její dominance byla roky potlačovaná a udupávaná, proto se ve společnosti i chová tak zakřiknutě a hlavně nesvá. Žádného svého vrstevníka totiž ani v životě nepotkala, natož jiného vlkodlaka krom Jeremyho. Vždyť to pískle ani netuší, kdo jsou lovci a proč se tají identita vlkodlaků. Je velice čistotná a bojí se slova: 'nemocnice'. Zní jí to jako oddíl v korporaci. Nemá ráda žádná zranění a stříbru se vyhýbá obloukem, snad jako každý vlkodlak. Ale nakonec i její srdce jde získat- je totiž velmi starostlivá a potlačovaná dominance se často ozývá. Má potřebu se starat o všechny, co jsou jí blízcí. Není hodná milá, dokonalá, ale učenlivá a rozhodně tvrdohlavá. Jen jí něco zkuste vymluvit. I přes svou plachost se nenechá tak snadno zvyklat. Zbožňuje procházky a běhy po lese, včetně vůně jehličí. A taky frézie. Voní jí jako nic jiného na světě a tak by si nejraději nějaké pořídila, ačkoliv ještě nikdy žádné nedostala, nebo je neviděla- není taky divu, když o tom nikdo neví.

Narodila se, snad jako všechny ostatní děti, holčičky. Vřískala, kopala a brečela. Jediný její problém byl, že byla porozená pro účely korporace, která se nijak nezajímala o malé, drobné tvorečky, jako byla vždy Trish. Zajímala je jen jejich vlastní prodejnost. Šlo o korperaci na kosmetiku, kde pracovaly krom ostrahy vlastně samé ženy. Žádná z nich však k škodě malé holčičky, netrpěla pudem jménem mateřský. Byly to pracovnice, které přesně věděly, co mají dělat. Zkrátka profesionálky. Ani jedna se nebála něco dělat s lidmi, když jim dost zaplatili. Nejdřív vyrůstala v malém pokojíku s jedním oknem, natřeným na růžovo s pár panenkami a testovala jen vůni. Vůni nejrůznějších přípravků. Zde si oblíbila frézie. Jednou jí je donesla jedna ze zdejších žen. Trish si tu sladkou vůni zamilovala. A pomatuje si ji dodnes. Zdejší ženy měla ráda a byla vždy přítulná. To všechno se změnilo osmím rokem života, kdy se Trish přestěhovala do malé klece, kde na ni stříkaly nejrůznější postřiky a voňavky, nejednou jí něco takového rozežralo kůži a ona pak křičela, hodiny a hodiny. Noční můy přicházely jako staří známí a strašili ji stále stejní strašáci. Schovat se pod postelí nemělo smysl, proto se schovala ve své mysli. Hluboko a hluboko pod povrch, aby toto všechno nemusela snášet. Kolem 12tého roku to však jedna z těch sociopatek v korporaci přehnala. Dívka se přestala hýbat a vypadalo to, že trpí syndromem nějaké závažné nemoci. Trish tehdy necítila své tělo, nic. Viděla jen bezednou temnotu a lapala po dechu, zatímco si uvědomila, že necítí váhu svého malého tělíčka. Tehdy na scénu přišel Jeremy, její stvořitel, její jediné pouto k normálnímu světu. Jeremy byl již několik let ochranka, vysloužilí voják a hlavně vlkodlak. Maličkou, chabou Trish proměnil, bohužel se to neobešlo bez nějakých následků. Trish zůstala zakrslá a ačkoliv se stala vlkdolakem, ještě stále roste, i když kolem patnáctého roku, kdy se stala opravdu ženou, se růst drasticky zpomalil a začíná zastavovat. Taky její mysl zůstala mladší a zaseknutou- I když na to mělo vliv hlavně prostředí a to všechno, co se jí dělo. Tehdy taky poznala svou první kamarádku, která jí měla vydržet na vždy. Svou vlčici, která byla schopná obětovat vše, aby ochránila svou lidskou polovičku. Bohužel korporace podcenila jejich síly. Ačkoliv jindy byla svazována postříbřenými lany, které jí zanechaly nehezké rýhy na zápěstích, ten den jen ležela schoulená ve svém kotci jako zpráskaný pes. Tehdy se poprvé pořádně probudila její vlčice, do té doby zavřená uvnitř s tou malou holčičkou. Do té doby vlčice pouze tiše promlouvala a konejšila, což se toho dne změnilo. Nechala za sebou krvavou stopu. Do lesa, kde ji Nathaniel, její nový otec, našel, dorazila ve špinavém, otrhaném oblečení, sama špinavá a místy od krve. Ne jen od cizí. A padla do náruče prvnímu muži, kterého potkala, vzhledem k tomu, že ženám přestala důvěřovat. A tak začal její příběh tady. Ta lepší část- jak alespoň doufala.

Na některých místech má vypadanou srst, kterou zvolna zaplňuje nová, zatím malá a tak to vypadá zároveň smutně a zároveň komicky. Její srst je drsná a k hlazení se rozhodně nehodí. Oči má plaché a inteligentní, milé a je přítulná. Moc ráda si také lehá do jehličí, proto není novinka, že ho má často v srsti kupy a kupy. Srst je naproti vlas;m v lidské formě zrzavá a jak se dá čekat, oči mají barvu jantaru.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama