Úvod

6. května 2017 v 22:15

VÍTEJ SEBEVRAHU!

Zdravím naše seniory i nováčky. Nacházíte se momentálně na stránce, která je a bude fénixem Monohpilie. Z popela se zrodilo něco úplně nového, možná se jedná i o něco trochu lepšího. Nový "přistěhovalci" mohou rovnou vyplnit registrační formulář výše, což je malý krok úplné registrace. Email ani jiné informace, které se zdají osobní, nebudeme nijak zveřejňovat, tudíž se není čeho bát. A teď už věc, která vás jistě zajímá více...
Shademore je město, které není ani malé ani velké, nachází se na západě Spojených států ve státě Washington několik kilometrů od Seattlu. Dá se říct, že se jedná o sesterské "usedlosti". Oproti Seattlu je Shademore více obávaný a tajemný, mezi obyčejnými lidmi se šušká, že se jedná o město smrti, jelikož ta je tu opravdu na denním pořádku. Pro ty více znalé je to město vlkodlaků. Řadí se k vlkodlačím metropolím a není den, kdy nenarazíte na alespoň jednoho, byť o tom třeba ani nevíte. Přes svoje nechvalně proslulé jméno se zde všichni umí pořádně bavit a jedná se opravdu o centrum dění a kultury. Město žije ve dne v noci a dalo by se jednoduše přirovnat k profláklejšímu New Yorku. Není to zrovna přímo turistická destinace, ale okolí a město samotné vábí k dobrodružství, které zde můžete okusit. Je k tomu ale třeba hodně štěstí, jinak pravděpodobně skončíte nevědomě jako hostina pro zdejší smečku Arcaton. Jedná se o smečku, která nerada vyznává správné morální jednání a nejspíše je jim cizí i většina kladných vlastností. Je to z velké části útvar plný darebáků, zločinců, vrahů a mohli bychom pokračovat dále. Na druhou stranu je zde malá kapka naděje v početné smečce Lunar, která je až protipólem a přirozenou Nemesis Arcatonu. Smečky spolu samozřejmě soupeří o vládu nad městem. Zdá se to jako klasický pohádkový příběh, a taky i možná je, jen přidejte trochu více krve a mrtvých těl.
Doufám, že jste se nezalekli a stále máte odvahu se do města přijet na vlastní oči podívat. Všichni jsou tu přeci tak hodní.

1. krok registrace ZDE
 


Aktuální články

Reklama