Xaver Erich Mengele

7. května 2017 v 15:01 | Gipi |  Aktivní profilyDěd: Karel Mengele (Mrtvý)
Otec: Josef Mengele - "Anděl smrti" (Mrtvý - Utonutí 1979)
Matka: Marta Mengele (Mrtvá)
Bratr: Heinrich Mengele (Nejspíš se někde toulá)
Dcera: Nyx Xanthia Romanova Mengele

Práce: Lovec vlkodlaků, prodejce lidského masa a vnitřností

Jestli je něco, nebo někdo, čeho byste se v noci i ve dne lekli, tak je to právě on. Můžete být stateční jak chcete, ale vaše tělo se neubrání nepřijemnému pocitu z něj. Říkáte si, co to vlastně před vámi stojí, nějaká příšera? Přízrak? Šílenec? Sama smrt? Odpověď je tak prostá, že jí máte každej na tom svým zpropadeným chutným jazyku.
Xaver je čistý albín, má světlé blond vlasy, skoro až doběla, oči má světle modré, až skoro bílé - děsivé a chladné, bez špetky jakéhokoli citu, který by mu dokázal vrátit jeho dávno ztracenou lidskost. Kůže je bledá a zjizvená, tváře mírně propadlé a rty jako kdyby byly mrtvé a jeho výraz tomu dost napomáhá. Už od pohledu vypadá jako šílený sociopat, který nemá s ničím slitování a půjde klidně přes mrtvoly, jen aby dosáhl svého, na první pohled vypadá samozřejmě divně, naprosto jinak než ostatní, přeci jen, takovýhle árijský albín se nevidí každý den. Je to stoprocentní nacista se zvláštním smyslem pro humor, který pochopí pouze skupina těch lidí, kteří mají podobný pohled na svět, nebo jsou stejně zvrácení. Xaver naprosto ignoruje veškeré zákony, porušuje lidská práva. Lidský život ostatních neuznává a jen pár lidí má pro něj cenu alespoň domácího mazlíčka.
Trpí citovou, sexuální, morální a sadistickou psychopatií, která se vyznačuje v jeho deviatních choutkách. Nemá žádné zábrany ani svědomí. Je to kus ledovce, který nemá problém zabít kohokoli. Jeho zvrácená mysl mu to všechno dovoluje a nebere si žádné servítky.
Přehnaně uznává jakékoli kroky, které nacisti dělávali, jak mučili, zabíjeli a podobně. Platonicky je zamilován do Adolfa Hitlera, kterého obdivuje ze všech nejvíc a nějakým způsobem se ho snaží napodobit, stejně tak svého otce, který v koncentračním táboře Osvětim, prováděl na vězních morbidní a sadistické experimenty, velice svého otce obdivuje a jako každý správný nacista nenávidí židovskou rasu, Romy a homosexuály, vlastně cokoli, co nevypadá podle jeho představ. Xaver je velice zvláštní osoba, která vlastně ani neví co chce, v jednu chvíli je to jedna věc, v druhé chvíli je to věc druhá a naprosto ho nezajímá kdo si co myslí, když se mu to prostě líbí, vezme si to a pak si s tím pohrává. Preferuje vlastně cokoli, co může mučit, je mu naprosto jedno jestli je žena těhotná, jednoduše jí toho malého židovského fracka vyřízne z břicha a pak jí donutí aby se dívala jak to malé nemluvně smaží v mikrovlnce. Erich se naprosto neštítí žádného násilí a zabíjení. Je to sadistický pedofil, nekrofil a v největší nouzi i zoofil, který si naprosto užívá sex ačkoli je to například pouhý pes, nebo nějaká mrtvola. Je schopý souložit s čímkoli a s kýmkoli. Hlavně, že z toho má dobrý prožitek a krásnou vzpomínku se kterou může jít v klidu spát do své rozvrzané, tvrdé postele.
Nepovažuje se za nic krásného, považuje se pouze za čistšího a nadřazenějšího než jsou ostatní. Ostatní jsou pro něj podřadní tvorové, kteří by měli projít pořádnou, tvrdou selekcí z níž by vyvázli jen ti, kteří by se Xaverovi zalíbili, takže by vlastně asi přežila většina žen, rád u nich pozoruje co s nimi dělá, když jim kolem prsů omotá ostnatý drát, vždy ho zajímá, jestli to jejich mateřské mléko vyteče i dírami od těch ostnů, než jen bradavkou. U můžu ho zase strašně baví, když jim nějaké předměty strká do řitního otvoru a aby neřvali, tak jim buď sešije ústa k sobě, nebo jim rty slije dohromady něčím tekutým, třeba rozžhaveným železem, nebo voskem, či olovem. Na tyhle brutální činy spíše vyhledává vážně ty vlkodlaky, protože ti toho víc vydrží. On je sice pouhý člověk, ale má několik chytrých metod lovce, které mu uštědří to, že si toho vlkodlaka prostě k sobě dotáhne. Jeden způsob je, že ho uspí omějem, nebo mu zkrátka prostřelí šlachy na končetinách aby nemohl utéct. Je to jednoduchý, krásný proces, při kterém se on nehorázně baví, baví se přitom jak ostatní kolem něj trpí, takže z toho lze vyvodit, že je to jedna velká, árijská svině a zrůda, která měla umřít při porodu. Jeden krásnej, albínovskej potrat. Samozřejmě o něm takhle nesmíte mluvit před ním, jelikož by se vám mohlo v příštích chvílích stát mnoho příšerně krásných věcí.
Vyžívá se v bolesti druhých, zkrátka mu to dělá dobře, jejich křik je něco jako vážná hudba, je náročná na poslech a poslechnout si ji až do konce, zvládne jenom pár lidí. Normální člověk se mu vyhne velkým obloukem, nenormální člověk, který si hraje na hrdinu rázem zjistí, že vlastně udělal fatální chybu, když se s ním pustil do řeči nebo si na něj otevřel tu svou nevymáchanou hubu. Xaver si sice většinou oběti vybírá sám, ale když se mu takhle nějaké nevědomky nabízí, proč ne? Má o starost míň. Jednoduše je to nacistický blázen, který ve všech vidí Židy a nejraději by všechny hodil do plynu, z čehož by se mu vykouzlil úsměv na tváři, jen tak se totiž neusmívá, pokud se nejedná o utrpení druhých, to se potom na vás bude zubit jako čertík. Upřímně se skoro vůbec neusmívá, nehodlá si natáhnout mimické svaly. Svět a osoby v něm mu připadají vtipné, jen když hoří.
Nikdy nepoznal, co je to nějaká láska mezi dvěma lidmi. Miluje pouze sám sebe, Hitlera, svého otce a děda, ke všem vzhlíží s velkou úctou a běda těm, kteří je budou urážet, nebo zpochybňovat jejich úžasné kroky, které lidstvo zaznamenalo jako strašné. Podle Xavera to bylo něco úžasného a krásného, to nejlepší, co mohl Hitler pro lidi udělat - podrobit si je a vyhladit všechny, kteří byli jiní a slabí. Slabí zde nemají místo, mají tu místo pouze ti čistí a silní - Němci - Árijci. Ačkoli sám Hitler nevypadal jak si on sám popsal pravého árijce, Xaver k němu vzhlíží i tak - Vůdce přeci musí vypadat jinak než ostatní, aby se od nich odlišil.
Xaver pouze ví, co je to radost, nenávist, touha, vztek a podobné věci, nevyhledává nic, co by mu mohlo ublížit a změnit jeho rozhodnutí, nebo dokonce osobu. Raději se toho ihned zbaví. Ať je to kdokoli. Nesnáší lásku a všechny podobné city spojené s ní. Jediné co k sobě pustí, tak je láska k nacistickému režimu a platonická láska k vojevůdci a láska k zabíjení. Miluje smrt. Je to jeho milenka, které dělá dobře, když on si dělá dobře. A těší se, až si jednou se svou milenkou zatančí na smrtelné posteli. Ale nehodlá tančit takhle brzo.
Kromě děsivého obličeje, skrývá pod oblečením poměrně dobře vypracovanou postavu. Nijak se o své tělo nestará, zkrátka to jde samo, když takhle běháte po lese, nebo se snažíte někoho uškrtit, či nosíte těžké mučící přístroje sem a tam. Kromě vypracované postavy má i nespočet jizev. První jizvu má pod pravým okem, jizva je do tvaru oblouku, kterou mu udělal děd, když mu chtěl za trest vyříznout oko. Druhou jizvu má nad rtem a ta je pravděpodobně způsobená od nějaké rvačky. Třetí jizvu má ještě na spánku na levé straně hlavy, pravděpodobně ho někdo praštil do hlavy, nepamatuje si. Zbytek jizev má na zádech, kde má jizev dohromady šest, všechny jsou od jeho dědy, který zkoušel, kolik toho jeho vnuk vydrží. Na hrudi, nad pravým prsem má jednu velkou, řeznou jizvu, kterou mu udělal jeho otec Josef Mengele při porodu. Nejdříve byla malá, ale v dospělosti ho jeden muž do té jizvy řízl nožem a tak jí rozšířil. Pak má ještě pár menších jizev na rukách a nohách - na nohách jich má nejvíc - dohromady dvacet tři. Pno dalších jizev má na zádech.
Nosí oblečení tmavých barev, v mučírně, kterou má ve sklepě, nosí doktorský plášť po svém otci. Na filmy se kouká jen zřídka, a když už, tak je to spíše jen nějaký válečný film ve spojistosti s druhou světovou válkou - jedině tam může vidět alespoň podobnou vizi toho jaký byl Hitler a jeho otec. Spíše čte - čte hlavně horrory, detektivky a knihy o druhé světové válce - o všelijakých experimentech a samozřejmě o "Anděli smrti." a Hitlerovi...
Kromě Židů, Romů a homosexuálů, z duše nenávidí Francouze, Angličany, Američany a Rusy - z čehož vyplývá, že komunisti jsou pro něj nepřátelé. Někdo by řekl, že tenhle chlapík stále žije ve válce, ale jak někdo může žít válkou, když v ní v životě nebyl? Takže v tom bude něco jiného, možná to, že se narodil na psychiatrii...a nebo že měl fakt šílenou rodinu...

Na začátek je důležité podotknout to, co bylo ještě předtím, než byla vůbec ta albínská zrůda počata. Josef Mengele - přezdívaný v Osvětimi "Anděl Smrti" utekl se svou první manželkou a dětmi do Bavorska v Rosenheimu. Jeho první manželka ho však společně s dětmi opustila a tak se Mengele za pomocí rodinných příslušníků dostal k lístku do Jižní Ameriky, změnil si jméno na Ludwig Gregor a vyplul v roce 1949 z Janova do Argentiny. Až v roce 1958 se, se svou první ženou Irenou rozvedl a vzal si ovdovělou Martu po svém bratru. Josef, Marta a její syn Heinrich společně žili v Argentině, po nějakém čase se zase vrátili do Evropy, ale v 50. letech kdy byl Mengele obeznámen tím, že po něm jdou lovci nacistů, opět s Martou a Heinrichem odcestoval zpátky do Jižní Ameriky - do Paraguayie (Paragvaje). Tam strávili několik let, Mengele dělal na Martě i na Heinrichovi několik pokusů - na Martě zkusil aplikovat skvrtiný tyfus. Když na tom byla Marta hodně bídně a když získal nějaké vzorky, okamžitě jí podal penicilin a tím jí tak zachránil život. Marta se nakonec z pokusů do čista zbláznila a v roce 1976 ji Mengele zavřel do psychiatrické léčebny, kde i nějakou dobu pracoval. O Heinricha se Mengele vůbec nestaral a tak Heinrich utekl domova. Dál o něm nejsou žádné zprávy.
Na psychiatrii se zjistilo, že Marta čeká dítě. Josef samozřejmě věděl, že je to jeho budoucí potomek a tak na Martě pokusy o něco zmírnil, i když jeho zvědavost byla někdy přeci jen silnější. Dále jí píchal různé látky a sledoval, co to s plodem dělá. Marta na tom byla tak špatně, že jí doktoři museli dávat sedativa a držet jí v kazajce.
Byl velice mrazivý 17. leden roku 1977 když Marta porodila fyzicky i psychicky (zatím) zdravého chlapce. Byl to jako zázrak. Matka byla ošklivá, vyhublá kostra, která se klepala, říkala nesmyslné bláboly a každou noc řvala ze spaní tak moc, že jí jednou umlčeli roubíkem.Marta nebyla schopná se o dítě postarat, a tak bylo převedeno do péče náhradní matky, která Xavera kojila, jinak dítě samozřejmě spadalo pod Josefa Mengeleho. Od dva roky později, tedy v roce 1979 Josef Mengel zemřel na utonutí v bazénu, samozřejmě se neprokázalo, že je to zrovna Josef Mengele (Lovci nacistů jeho tělo prokázali za Mengelovo až v roce 1992). Dvouletý Xaver byl svěřen do péče svého děda - Karla Mengela, který žil v Německu v Berlíně. Karel Mengele vzal malého albínka k sobě a v patřičném věku (Pět let) začal Xaverovi předkládat zápisky Josefa - majetek Ludwiga Gregora alias Josefa Mengela byl předán společně s Xaverem. Karel tehdy odmítl veškeré spojitosti s osobou jménem Josef Mengele a své příjmení položil za náhodu. Nechtěl být se svým synem jakkoliv spojován.
Xaver chodil do školy jako normální děti, ale žádné dítě se s ním nebavilo a ani se s ním nekamarádilo, pro své okolí byl 'divný' a 'jiný', Xaver proto nejvíce času trávil se svým dědečkem, který z něj udělal tu největší bestii. Xaver v pouhých šesti letech začal mučit zvířata, v sedmi letech poprvé mučil člověka - ovdovělého souseda od naproti. Vpouštěl do něj elektřinu, řezal ho, píchal mu injekce s různými látkami a sledoval co to s ním dělá, jindy mu uřízl prst a společně se svým dědem mu ten prst přišili na týl, kde zkusili ten prst napojit na míchu a nervy, chtěli vyzkoušet, zda se ten prst bude hýbat. Bohužel experiment selhal a soused zemřel.
V deseti letech dostal Xaver od svého děda deník svého otce, kde byly Josefovi zápisky ze všech experimentů které kdy prováděl. Od zvířat až po ty lidské v Osvětimi. Například tam bylo jak chtěl spojit dvojčata jejich tepnami na rukách, nebo jak ponořoval lidi do kotlů s vařící vodou a zkoumal jakou teplotu člověk vydrží, nebo zkoumal jak dlouho vydrží novorozené dítě bez potravy. Xavera však zaujaly amputace - uříznutá noha přidělaná na jinou část těla. Xaver ten deník miloval, dokonce s ním i spal a četl si ho. Pořád. Poslouchal dědečkovi příběhy z válek a taky to jaký byl Xaverův otec. Chlapec si byl se svým dědem velice blízký. Nejen rodinně, ale i sexuálně.
Když bylo Xaverovi šestnáct let, tak se dozvěděl více o své rodině. Zjistil, že jeho babička byla Židovka. Popadl ho takový vztek, že vzal nůž a rozbodal svého děda. Uštědřil mu přes 50 bodných ran a nakonec ho rozřezal na kusy a nakrmil jeho masem psy, co měli tenkrát v kotcích. Xaver poté žil v domě sám, vydělával si brigádami v řeznictví nebo prodejem různých chemických látek. Už od třinácti let ho bavila chemie a různé vědy. Po základní škole, kterou po smrti děda absolvoval s vyznamenáním, nastoupil na Německou střední školu, kde se učil medicíně. Musel přetrpět pomáhám druhým, což si doma kompenzoval tím, že do domu lákal kohokoli kdo se mu jen z pohledu znelíbil a v domě ho pak zmučil a zabil. Jeho nejmladší obětí byla tehdy ještě nenarozená holčička, kterou vyřízl matce z těla ven, matka okamžitě zemřela a dítě vhodil do vařící vody. Poté její tělíčko obmotal ostnatým drátem a sešil ústa.
Xaver Erich Mengele vystudoval medicínu a v roce 1999 navštívil svou matku v psychiatrické léčebně v Jižní Americe. Xaver jí nejdříve navštěvoval jen aby vyvoval důvěru v doktorech a sestrách. Jakmile se Erich ocitl se svou matkou sám, uškrtil ji prostěradlem a pak měl pohlavní styk s její mrtvolou. Xaver svou matku pak láskyplně uložil do postele zády ke dveřím, přikryl jí a odešel a vrátil se zpět do Německa.
Když bylo Xaverovi 27 let, napadl jej jedné noci obrovský vlk. Xaver měl jediné štěstí že dokázal doběhnout na jednu stavbu kde na vlkodlaka spadly dlouhé železné tyče které ho propíchly ze všech stran. Albín si tělo dotáhl domů a důkladně lidské tělo prozkoumal. Z jeho krve zjistil, že člověk má drobné změny v DNA, změny v kostní dřeni a zároveň i odlišné tvrdosti kostí. Oči byly pětkrát lepší než u obyčejného člověka. Na tom mrtvém těle toho zjistil dost na to, aby se o tyhle tvory začal více zajímat. O rok později se dostal do Mnichova, kde navštívil lovecký spolek, zabývající se těmito tvory. Xaver jim popsal co přesně viděl, co si o nich nastudoval a že nemají žádnou šanci mu to jakkoliv vyvrátit nebo změnit jeho postoj. Nemilosrdně pak zastřelil hlavního vůdce spolku s tím, že od pohledu poznal, že se jednalo o vkodlaka. Jeho dedukce, kterou trénoval deset měsíců, mu proradila, že muž měl nepřirozeně srostlé obočí, nepřirozeně špičaté zuby a zapáchal psím pižmem, který neskryl pánkou vůní. Ostatní lovci z Mnichovského spolku ho vzali mezi sebe nejdříve s rezervou a až o dva měsíce nastal jeho pravý výcvik.
Nastudoval si o vlkodlacích všemožné informace, naučil se proti ním bojovat, naučil se jejich slabiny a skvěle jejich anatomii.
Vlkodlaci se stali jeho nejoblíbenějšími mučícími hračkami. Do svých 39 let se učil a cestoval, dělal si radost různými způsoby. Asi si dokážete představit jakými. Pak se dozvěděl o jedné vlkodlačí díře jménem Shademore, kde je momentálně tamním vůdcem lovců.


LOVCEM OD: 29 Let
ZBRANĚ: Jelikož má svou vlastní mučící místnost ve sklepě kde provádí spousty pokusů, tak si dokáže vyrobit nějaké chemické zbraně jako např slzný plyn, granát (Který mimochodem rád používá a trhá s ním končeniny) a pak jsou tu směsy s omějem, které používá na uspání či rovnou zabití vlkodlaka. Může to být například směs kyseliny a oměje. Rád experimentuje. Dále má několik střelných zbraní - od pušek až po granátomety. Nejraději má však dvě střelné zbraně se stříbrnými náboji - SIG Sauer P226 a Glock 20, alespoň jednu z nih nosí stále u sebe stejně jako několik kapesních nožů.

-Je to pedofil, nekrofil, zoofil, v nejhorších případech dendrofil či gerontofil. Zkráta všehofil.
-Je sice neplodný, ale podařilo se mu mít jednu jedinou dceru.
-Na svém těle má více jak 40 jizev
-Tvrdý nacista, rasista - odcuzovač naprosto všeho, co není podle jeho představ
-Sadista, někdy kanibal. Když se mu to hodí, tak je i satanistou. Být špatný je dobrý.
-Skoro všechny považuje za Židy. Nacisti, či Němci, jenž jsou vlkodlaky považuje za zrádce Árijské rasy.
-Brečel pouze párkrát v životě a to tehdy, když byl malý a jeho děd ho mučil.
-Malé děti spí s plyšákem. On spí s penisem svého děda, jenž je ukryt pod postelí. Je ve speciální sklenici, jenž je naplněná formaldehydem aby nedošlo k úplnému rozkladu.
-Skladuje si hlavy všech svých zabitých a povídá si s nimi
-Je bisexuál
Výsledek obrázku pro Paul Bettany as silas
Výsledek obrázku pro Paul Bettany as silas gif
Výsledek obrázku pro Paul Bettany gif


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama