Aki ‚Kitty‘ Nishiyama

7. července 2017 v 0:32 | Admin |  Aktivní profily

Práce:
Lovec vlkodlaků, vášnivá chovatelka koček

Rodina:
Pravá matka: Misa Nishiyama
Pravý otec: Shigeki Nishiyama
Sestra: Yumi Nishiyama
Bratr: Hideki Nishiyama
Adoptivní otec: Shizuke Nishiyama
Adoptivní matka: Yu Fen M. Nishiyama
Nevlastní bratr: Ren Nishiyama Mo Gui

Národnost: Japonská


Kitty má 175 centimetrů a váží okolo 73 kilo. Její vlasy jsou tmavohnědé, čokoládové, téměř černé oči. Vždycky se na věci dívá s nadhledem toho tmavého pohledu a klidným výrazem. Tedy… většinou. Aki je jedna z těch lovkyň, které se nemají tak úplně pod kontrolou- což je nejspíš klasické.
O tomto má Kitty vždy to mínění, že vlkodlaci a lovci mají společného víc, než by se dalo říct. Vždyť vlkodlaci, co přežili nejdéle, byli většinou agresoři. A lovci, co žili nejdéle, byli největší predátoři z lovců. Ačkoliv tuto souvislost Kitty vždycky nesnášela, uvědomovala si, že na ní něco je.
Prakticky vzato Kitty nemá ani nikdy neměla důvod být lovec a nesnášet vlkodlaky. Tedy krom toho, že všechno psovité se jí hnusilo, protože její dominou jsou kočky. Možná je proti vlkům zaujatá kvůli tomu, že stejně jako většina jiných, není psychicky vyrovnaná. A ačkoliv jí to nikdy nebylo klinicky potvrzeno, je si sama jistá, že má rozdvojenou osobnost. Její přechody nejsou tak zřejmé, jako u jiných maniaků, ale i ona se dokáže změnit z … no, z menší mršky, na velkou mrchu. Aki nikdy beránek nebude.
Naprosto zbožňuje kočky, víc než zbožnost je to ale posedlost, která naprosto přerostla její kontrolu. Sáhněte na její, a nebo na jakoukoliv jinou kočku, a zažijete peklo. Tahle mladá asiatka si tak úplně nelibuje ve smrti svých obětí, jako spíš v jejich utrpení a strachu ze smrti. Pokud se smrti nebojíte, jste pro ni naprosto nezajímavý subjekt.
Co je asi pro většinu vlkodlaků dost velké plus je to, že se od ní můžete dostat živý. Až na to, že daleko se nedostanete, protože buď vás mimo svůj pozemek odpráskne ona a nebo jiný lovec. Není jedna z těch, kteří chodí, loví, zabíjí. Její lovy většinou trvají léta a pořádá je i na lidi. Připravuje si je do fáze, kdy je lehké je zpracovat a zničit. Nejvíc si užívá, když vidí, jak někdo, kdo jí věřil, trpí. Kvůli tomu její přípravy trvají i roky. Je pečlivá a rozhodně nemá problém s tím si déle počkat jen aby všechno bylo tip ťop. Vlkodlaci většinou trvají déle a nemá problém si rozpracovat víc subjektů naráz. Pokud je přátelská, nemylte se. Může to dopadnout i takto.
Ale i přes ostatní nedostatky je Kitty naprosto věrná své práci chovatelky koček. Ačkoliv má momentálně vícero koček různých ras, má v plánu si sehnat další a pokračovat v jejich prodeji. Uchovněnou má momentálně ale pouze Shino, takže se ohlíží po jiných siamských kočkách, respektive kocourech. Opravdu ji baví se o kočky starat a tak, kdyby byla ve městě kočičí kavárna, nejspíše by pracovala tam. Ale kdo ví, třeba někdy nějakou založí.
O svůj vzhled víceméně nepečuje, moc ji nezajímá. Je pravda, že se češe a sem tam se namaluje, ale to jen proto, že nechce, aby měli její miláčci infarkt z šeredy co by s nimi bydlela. Ale například její přitažlivost, co se mužů a klidně i žen týče, ji nechává chladnou. Nemá potřebu být sexuálně aktivní, protože dost dlouho si vystačila sama se sebou. Ten, kdo ji jednou připraví o panenství, bude hrdina. Protože kdo by ji vydržel uhánět tak dlouho, než roztáhne nohy? Jen totální magor.
O Kitty sice nejde říct, že by byla nedosažitelná, ale rozhodně není lehké si ji získat. Srdce má z kamene a je nelítostná, jak jen lovci dokážou být. Není divu, má to v genech. Stejně jako slast, co jí přináší jak utrpení ostatních tak jí samotné. Kitty není jen sadista, ona je i na masochismus. Nenechá si sice vytáhnout orgány z těla, ale snese toho poměrně dost. Teoreticky by se i dalo říct, že má posunutý práh bolesti, což není tak úplně pravda. Prostě má jen vysokou hranici toho, co jí je příjemné. Ale je pravda, že kdyby na ni naběhl vlkodlak a začal ji trhat, to by bylo daleko za hranicí.
Co se týče možnosti, že by se jako lovec stala vlkodlakem, vůbec to nebere v potaz. A kdyby se snad vlkodlakem stala, byla by otázka, jestli by si nesáhla na vlastní život. Nesnesla by, kdyby se jí její miláčkové báli a hlavně by se hnusila sama sobě. Je pravda, že pouto mezi vlkodlakem a jeho stvořitelem je dost silné, jenže Kitty je sama o sobě ten typ hříčky, co by to nějak zvládnout mohl.

Kitty se narodila v roce 1990. Její matka byla člověk, zatímco její otec byl velmi uznávaným vlkodlakem s početnou smečkou, která byla v Japonsku známá, hlavně mezi ostatními vlkodlačími klany a loveckými sdruženími.
Matka při porodu málem zemřela, ale zachránilo jí vlkodlačí kousnutí. Dítě se narodilo jako člověk a pro rodiče vlkodlaky bylo nepřípustné, aby si jí nechali. Na druhou stranu nechtěli, aby jejich dcera vyrůstala ve smečce vlků. Uložili malou Aki do nejbližšího babyboxu a nechali ji jejímu osudu. Tak se dostala do dětského domova, kde si žila jako malá princezna. Oblíbená, milá a hezká holčička. Štíhlounká a s miloučkým úsměvem. Nic jí nechybělo. Tedy... téměř. I přes to všechno cítilo dítě zvláštní prázdnotu. Nic mu nepřišlo dosti uspokojivé, žádná hračka dost dobrá. A dokonce, když si s ní ostatní děti nechtěly hrát, tahala je za vlasy a běhala za nimi s větvičkou ulomenou ze smrku. Ačkoliv to zní vtipně, jehličky tomu dodávaly extra bodavý efekt.
Když bylo Aki šest a půl roku, přišla si pro ni adoptivní rodina. Získala své nové příjmení Nishiyama, teplý domov a nevlastního bratra, kterého zbožňovala. Možná že i víc, než bylo přirozené. Ačkoli byl její bratr o dost starší, tak byla vůči němu přehnaně majetnická. Pokaždé, když chtěl někam jít, tak chtěla jít s ním. Dolézala za ním jako ocásek a chtěla s ním být každičkou chvíli. Její sourozenec se stal zároveň její první láskou. Svého bratra přestala otravovat až tehdy, když jí rodina pořídila kočičku, mourovatou Karmi.
Jak šel čas, Aki byla už desetiletá aktivní slečna s láskou věnovanou své kočce. Kamarádů moc neměla, protože na ně byla zlá, když jí nechtěli vyhovět a tak postrádala dětskou společnost. Věnovala se věčně jen své kočce a nebo svému bratrovi, který však přestával byl tak často doma. V tomhle věku si i začala všímat, že její bratr a dokonce i rodiče vypadají stále stejně. Jako kdyby ani nestárli.
Jednoho dne, když byli rodiče na dovolené a Aki zůstala doma s chůvou sama doma, tak z okna spatřila svého brášku, jak se bavil s nějakými mladými kluky. Aki si proto vzala svou kočičku a šla za nimi. Myslela si, že by si s nimi mohla hrát. Otrávení, mladí kluci, kterým mohlo být okolo patnácti let začali na Akina bratra nadávat, ať si svou malou sestru odvede. Ona těm klukům však vůbec nerozuměla, protože mluvili jiným jazykem, než japonštinou. Ptala se svého bratra kdo ti kluci jsou, proč tu jsou, co chtějí a také chtěla, aby s ní šel domů. Neměla z těch mladých kluků dobrý pocit. Hlavně proto, že jim nerozuměla. Od mala věděla, že bratr je napůl Taiwanec, ale aby porozuměla jiným jazykům, než japonštině, tak na to byla ještě moc malá. Jediný jazyk, který jí něco říkal, byla angličtina.
Malá Aki se tak silně dožadovala odpovědí, až byla nepříčetná. Její bratr se naštval a vytrhl jí kočku z náruče. Jakmile jí držel ve svých rukách, tak toho využili ti mladí chuligáni a kočku Karmi mu vyrvali z rukou. Utekli k plastovému sudu, který byl naplněný dešťovou vodou a kluka, který držel Karmi nenapadlo nic jiného, než jí strčit ji do vody a držet ji tam. Kitty začala vřískat a křičet snad víc než ta kočka, která musela taktéž neuvěřitelně trpět.
Ren, Akin bratr, se k chuligánům rozeběhl a jednoho z nich chytil zezadu za límec. Odhodil ho snad skoro dva metry daleko za sebe a chlapec dopadl tvrdě na zadek, až se převrátil dozadu a udělal kotrmelec. Kitty přestala křičet a vyděšeně sledovala, jak se její bratr pere. I když byla malá, dokázala si všimnout, že bratr má obrovskou sílu. Stejně jako superhrdinové. Zamilovala si bratra ještě víc.
Když se Renovi konečně povedlo Karmi zachránit, bylo příliš pozdě.
O tři později, když bylo Aki třináct let, se s těmi chlapci, kteří utopili Karmi, setkala znovu. Plánovala pomstu velice dlouhou dobu. V té době chodila na nižší střední v Ósace, kde neměla vůbec žádné kamarády. Stala se z ní dívka s jediným zájmem - potrestat ty, kteří jí vzaly drahou Karmi. Jedinou kamarádku, kterou kdy měla.
Setkala se s nimi na ohňostrojovém festivalu, kdy je vylákala ven skrze Renův Facebooký profil, který nechal bez dozoru, když se pozdě v noci vrátil domů a nechal mobil v kuchyni. Místo setkání bylo nedaleko festivalu, pod mostem, kde už na ně Aki čekala. Vybavená střelnou zbraní, kterou ukradla otci z šuplíku.
Všichni do jednoho tam přišli. S kovovými tyčemi na obranu, protože si skutečně mysleli, že přijde Ren.
Aki byla schovaná ve křoví a vyhledala toho, který to udělal. Toho, který utopil Karmi. Dlouhé minuty, na něho mířila a vyčkávala. Nebyla si jistá, ruce se jí třásly a dech těžknul. Slyšela a cítila hlasité tepání ve spáncích a nahrnutou krev v obličeji.
Vystřelila.
Kluci se začali okamžitě krčit, křičet a běhat sem a tam. Rozhlíželi se po všech směrech a vyděšeně hulákali. Dva z nich utekli hned pryč a zbylí čtyři se snažili zvednout zraněného lídra, který to schytal do břicha a ležel těsně u břehu.
Aki vystřelila znovu a znovu. Zasáhla dalšího do nohy a rozbila tak hlouček, ze kterého nakonec nezbylo nic. Lídr tam zůstal sám.
Aki k němu pomalu došla s pistolí v ruce. Měla na sobě yukatu, která byla celá špinavá, jak se schovála v mokřinách a keřích.
Lídr se držel za břicho, které mu silně krvácelo. Ležel pár centimetrů od vody a tak Kitty nenapadlo nic jiného, než mu oplatit to, co udělal její kočce. Obešla jo a když se po ní zraněný vztekle obnal, lekla se a střelila ho znovu. Z takové blízkosti ho snadno strefila do ramene. Kluk, kterému už bylo přes osmnáct zakřičel a naříkal bolestí.
Aki chtěla vystřelit znovu, ale náboje došly. Hodila pistol do bláta a pak sama vzala kluka za ruku a vší silou ho přitáhla blíž do vody. Tahala ho schválně za tu zraněnou, takže mladý Číňan řval já tur, ovšem přes bouchání ohňostrojů ho nebylo slyšet. Na Aki byl příliš těžký a tak jo popotáhla jen o metr a půl dopředu. Převalila ho čelem do vody a rozzuřeně si na něj sedla a zatlačila mu hlavu pod vodu. Zatínala zuby a tlačila vší silou. Musela mu dát koleno na temeno, protože jinak by jí převalil. Cukal sebou neuvěřitelnou silou a máchal rukama. Snažil se Aki že sebe sundat. Kopal nohama a za každou cenu se chtěl nadechnout.
Aki brečela, ale dál tlačila na jeho hlavu. Tlačila by dál, kdyby na ní někdo nezavolal a tím jí nevyrušil. Ohlédla se a uviděla Rena stojícího na břehu. Přestala se soustředit a oběť jí ze sebe shodila. Topič koček se obrátil na záda a lapal po dechu jako šílený. Hruď se mu zběsile zvedala a jeho rány více krvácely a zbarvovaly všechno okolo do rudé.
Kitty seděla ve vodě celá promáčená. Koncové části yukaty měla rudé od krve a vyděšeně zírala dopředu. Ren se rozešel směrem k nim. Pročvachtal se vodou k ležící oběti a šokované Kitty, které pomohl vstát na nohy. Ren jí vynadal a řekl jí, že takhle se chovat nemůže, navzdory tomu, že on v minulosti udělal horší věci, protože byl jedním z Nich. Z monster noci. Aki to však nevěděla. Nevěděla spousty věcí.
Postřeleného kluka Ren vytáhl na břeh a poslal Kitty domů. Ta ho, leč nerada, poslechla a odešla. Její zvědavost však byla silnější a tak počkala, aby bratr uvěřil tomu, že skutečně odešla a pak se potichu vrátila a schovala se znovu do keřů blízko základů mostu. Sledovala, jak její bratr klečel na tělem její oběti a něco mu říkal, ovšem byla daleko, aby něco slyšela. Jak se však ukázalo, nepotřebovala nic slyšet, stačilo jen pozorovat.
Ren zaklonil ležícímu klukovi hlavu a ten se ani nebránil. Byl natolik oslabený a vystrašený, že nebyl schopný ničeho. Aki čekala, že ho Ren začne ošetřovat, ale místo toho se mu zakousl do hrdla! Kitty začala vřískat jako šílená a ihned poté začala utíkat pryč.
Ren pustil lidský krk a podíval se směrem odkud šel křik. Jeho oči se leskly jako nějakému zvířeni. Krev mu tekla z pusy a po bradě na zem. Jeho oči se změnily nazpět, když mu došlo, co se právě stalo. Viděla to.
Když Kitty oslavila své patnácté narozeniny, tak jí rodiče konečně řekli pravdu. Vysvětlili jí, že jsou vlastně opravdu příbuzní - byli její teta a strýc, ale s druhou polovinou rodiny se nestýkali, protože na rozdíl od nich nežili ve smečce, ale jako samotáři. Že jsou vlkodlaci jí nikdy neřekli a Kitty jim nikdy neřekla, kam a proč zmizel Ren. A taky čím byl.
Když vstřebala to, že je adoptovaná, tak se na rodinu naštvala a rozhodla se s nimi už nemluvit. Odjela na školu do zahraničí, protože vynikala v angličtině a mohla si to dovolit. Studovala nějakou dobu v Americe, kde ji naverbovali zdejší lovci. Po té se začala učit jejich umění a vraždění všemu, co vypadalo jako vlkodlak, protože věřila, že přesně tahle příšera byl i bratr. To už se začaly naplno projevovat její choutky a měla svou první oběť. Všemi oblíbenou dívku s velkým srdcem, která zbožňovala kreslení. Kitty to přehnala a utopila ji. Jediné co na dívce po Kitty zůstalo byly škrábance na ruce, které se Kitty jako symbol líbily natolik, že je začala využívat, když už to s někým přehnala, a nebo zabila nějakého vlkodlaka.
S bratrem ani adoptivními rodiči už se po svém odchodu do Ameriky nikdy neviděla. Ještě předtím navštívila Jižní Koreu, kde potkala jiného rodinného příslušníka - Hidekiho Nishiyamu, který byl ke všemu navíc vlkodlak. Kitty ani nevěděla, co ji tehdy donutilo ho nechat odejít, prostě ho nechala. Ačkoliv toho pak litovala, byl jediná pravá rodina, kterou měla. A to ještě tvrdil, že má starší sestru. Ačkoliv se na to Kitty snažila a snaží vždycky nějak zapomenout, nepovedlo se.
Ve 26ti letech dorazila do Shademore, kde začala účinkovat jako lovkyně, ale velmi opatrně a moc se nestýkala s lidmi. Ale konečně už si vyhlídla vlastní oběti a je připravená účinkovat jako ukázkový lovec.

ODKDY JE LOVCEM: Od 23 let
SPECIFICKÉ ZBRANĚ: Cokoliv na dálku, od luku, přes kuš (která je nejčastější) po dýky potřené čímkoliv, co by mohlo vlkům uškodit. Ale mrtvoly si značkuje. Většinou třemi čárami vyrytými na paži oběti.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama