Léto pálí...

15. července 2017 v 16:51
Jo a proto většina z nás sedí běžně u počítače a tráví čas tady...
No již dlouho nebyl žádný sáhodlouhý souhrn a novinky. Ani ty dnešní nebudou ničím zvláštní.

Související obrázek  • Hned prvně bych ukázala (*ukazuje všude*), že máme nový vzhled... Fááákt by si toho totiž doteď nikdo nevšimnul. Je to jiné, než můžete být zvyklí, ale nějakou chvíli tu s námi pobude, než ho vystřídá nějaký tmavý. (Zase)

Mou otázkou tedy samozřejmě je, zda mít koláže barevné nebo černobílé, jako tomu bylo kdysi?


  • Dále bych chtěla zmínit i sraz. Jedná se tedy o 22. července. S tím, že se já osobně obětuju, protože mám hned poté tři noční za sebou a očekávám, že asi umřu, no bude hezké vás vidět. Potřebuju tedy závazně vědět, kdo přijede, abych vytvořila samostatnou skupinu na facebooku, abychom se domluvili podrobně. Já osobně budu v Praze ze všech nejdřív a to v 7:10, poté jedu na Václavák pro snídani, naberu Jiř na hlaváku a jedeme pro prcinku Gipi na Anděl :D Program nějak neřeším, prostě se domluvíme až na místě, většina z vás stejně do Prahy jezdí jednou uherák... :D

  • Nevím, zda se tomu dá říkat ocenění, ale ceníme si každého správného šílence do party, tudíž od dnešního dne můžete na určitých postavách vidět označení OŠKLIVÉ KAČÁTKO, což značí jinou ligu zla našeho RPG. Myslím, že patříme k těm textovkám, které nemají hranice snad v ničem a dosti z vás to po kreativní stránce i vyhovuje. A proč si tedy na naše zářivé hvězdičky, co jsou věčně od krve, neukázat? Samozřejmě ocenění rozdávám já. (Just a joke, pár z vás jsem se ptala :D) Jedná se tedy o prestižní seznam. (Dělám si srandu, jde jen o malé zpestření, jedná se víceméně o odznáček.) Seznam můžete později vidět i v pravém menu :D
  • Pravděpodobně mám tu i seznam pro největší chudinečky na našem RPG, takže neváhejte a trapte své polovičky, sourozence a lidi ze stejné ulice, aby se dostalo slávy za jejich utrpění. <3

  • Jinak čeká mě / nás přijetí. A to samozžejmě smečkové. Vrátí se nám dost možná konečně Liv. Nechci slyšet nic než nadšení. Doufám tedy, že se s ní svědomitě lunarští domluví na přijetí. Zároveň apeluju na to, že mi můžete zanechat zprávu na stejné téma ve zprávách na facebooku nebo na discordu. Ono to je jedno. Já to nebudu hrotit během prázdnin, raději počkám na školní rok, kdy budu k dispozici a ne jako tomu je teď. Proto prosím trochu ohledu, na všechny se dostane.

  • Během prázdnin nás nemine ani akce pro lovce. Zároveň se už třeste na klasicky naší po prázdinovou párty. Minulý ročník akce byl kvůli přesunu z Mona pozastaven, tudíž to bude chtít nápravu.
Je libo menší oslava? Ano, rok je zase za námi a už je to přesně tři roky, co jsem s Gabrielem (12.7) s tím, s jakým jsem doteď. Jsem hrdá, že mi tak vydržel. No a Gab už je taky o tři roky starší! TO by chtělo oslavit. Hvězdy září v září, tudíž se od 1.9 můžeme těšit na herní plesovou akci, která se pravděpodobně bude křížit i s jinou. Ale o tom už později :)

  • No a musím apelovat na konvertování. Je fajn být samotářem, ale nemůže být ještě víc fajn být součástí smečky? Ne? Ale noták :D Zkuste si to promyslet, samotáři už jsou plní, tudíž si noví hráči nemohou tuto možnost vybrat. Mám snad začít házet bonusy pro ty, co přejdou do smečky?

S láskou a brutálním nadšením Tori
 


Komentáře

1 LExi | 18. července 2017 v 1:39 | Reagovat

bonusy znejú celkom dobre...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama