Říjen 2017

Javier "Javi" Crespi

29. října 2017 v 12:25 | Admin |  Aktivní profily

Pozastavená


Jørgensen ve městě...

27. října 2017 v 18:53
... A co by to bylo, kdyby jeden z nejvlivnějších můžu součastnosti neuspořádal Halloweenskou oslavu. Je tedy jedno, zda jste člověk, vlkodlak, nezáleží ani na smečce, bavit se zkrátka mohou přijít všichni. Stsrosta na noc propůjčil velký sál v centru města, aby se zde vešlo co nejvíce oslavenců noci mrtvých. Nezapomeňte si samozřejmě vzít kostým. Ten nejoriginálnější vítězí.
Upozorňujeme, že nikdo neručí za to, co se na párty stane. (Všimněte si, že akce byly běžně nekonfliktní, tudíž pro tuto jest změna, chovejte se tak, jak vám vaše vnitřní nátura našeptává, vždyť je přeci Halloween!)

Pro tuto událost je na fóru vytvořena speciální lokace, kam se svými halloweensky oděnými potvůrkami můžete zavítat. Rozhodně tedy nepropásněte možnost pobavit se, navázat nové známosti, či jednoduše udělat bordel. Na posledních akcích tohoto typu byla hojná účast, doufám tedy že nepohrdnete ani touto.
Samozřejmě odznáčky za akci budou :)

S pozdravem Tori a Lexi

Dylan Jørgensen

27. října 2017 v 18:15 | Admin |  Aktivní profily

!POZASTAVENÁ POSTAVA!


#3 Čistka

11. října 2017 v 21:00 | Tori |  Čistky

Smrt byla, je a bude vždycky všude. Ohání se svou kosou a přesekne nit života komukoli, koho si vybere. Nezáleží jí na tom koho si vezme, bere si všechny bez výjimek a bez výčitek.

Záhádná zmizení nebo vraždy dorazily konečně i sem do Shademoru. Krkavci netrpělivě krákorájí a čekají, až se budou moct nakrmit hníjícího masa. Červy čekají, až se budou moct prožrat skrze dřevo rakví a uvelebit se v tuhém, studeném masu.
Ne všichni dokážou v tomhe městě vydržet nebo přežít.