Arsen Jørgensen

6. listopadu 2017 v 23:46 | Admin |  Aktivní profily

Matka: Anette Jørgensen
Otec: Oscar Jørgensen
Brat: Dylan Jørgensen


Práca: Burzovní makléř a tak dále

Nutno hned na úvod říct, že se chová poměrně různorodě. Umí být příjemným společníkem, ale po většinu času s ním rozhodně nechcete ani sdílet planetu.
Je hodně... Hodně mluví. Mluví pořád, mluví o všem. Samozřejmě to jen pokud má náladu, běžně se bude soustředit na jakýkoliv jiný objekt v místnosti a čekat, až druhému dojde, že je tu prostě jaksi navíc.
Arsen byl vždycky dlouhán s chudou postavou. Někteří si mysleli, že snad trpí podvýživou, ale všichni víme, jak je to s podobnými ťiňtítky. Je neustále bledý a ani na věčném slunci mu to nepomůže, prostě se nikdy neopálí. To a hubenost úplně křičí, že je nemocný, ale přitom není pravda. Na základní škole se jej dívky bály, prý je jako upír. On se tím bavil. Vždycky se na ně zlověstně podíval a bylo jasné, že ve škole bude za toho divného.
Vlasy běžně nosí jak se mu zachce. Někdy si potrpí na gel a dokonalost, jindy to pouze přelízne hřebínkem, no jindy to jen rukama zachraňuje. Zase tak důležité to není, takže se s tím nepáře.
Nějaké strniště u něj nehledejte, je totiž holý jak dítě, nikdy mu to už ani neroste, jaká smůla, že z něj nikdy nebude ukázkový chlap. To mu nikdy nevadilo, je spokojený se svým napořád mladým vzhledem. Lícní kosti - to je přesně to, čeho si všimnete. Je to nejvýraznější čast jeho obličeje. Má velké oči a nevýrazné obočí. Jantarové duhovky doplňují černočerné zorničky, ve kterých se i nejedno děvče ztratilo.
Zajímavostí je, že se často kouše z nudy. Tím pádem má skoro stále rty popraskané a od krve. Opravdu nepříjemný zlozvyk. Většinu času se jen neustále mračí. Zachovává si neutrální zamyšlený výraz, který ho dělá podivínem, který tiše pozoruje okolí. Úplně něco jiného je, když se směje. Jeho výraz pak připomíná to nejroztomilejší štěňátko, které jste kdy měli tu čest vidět.
Od stylu oblékání až po hudební žánry nečekejte žádné zázraky. Obléká se jako každý jiný seriózní kravaťák. Saka známých značek, armáda různobarevných kravat, luxusních hodinek a však to znáte. Na hudbu jej ale nedostanete, sám totiž tvrdí, že ho to nezajímá a vlastně i dlouhé chvíle v autě raději tráví s myšlenkami než z cédéčky kolegů z práce.
Zajímavostí je, že se často zaposlouchá do klasické hudby, kterou má opravdu rád, ale tohle ví jen málokdo. Přesto se to nejspíše nepočítá jako jeho oblíbený žánr. Pouze ho to uklidňuje. S tím se váže i jeho vášeň pro hraní na housle. Když mohl hrát Sherlock Holmes, proč by taky nemohl on?
Povahově se dá velmi jednoduše odhadnout. V posledních letech vykvetl do ukázkového rozmazleného fracka, kterého nezajímá nic moc než business, alkohol, noční život a především vlastní klid. Není zas tak narcistický, jak na první pohled vypadá, nikdy se nebude nikomu přehnaně chlubit, sice si vše vydobyl sám, ale pro něj stačí pouhé náznaky, že je prostě třída.
Kdyby byl jediným na planetě, asi by mu to dlouhý čas nevadilo. Měl by sebe a zrcadla, takže by si vystačil úplně v klidu. Nikdy se moc o druhé nezajímal. Problémy ostatních jsou mu vlastně naprosto lhostejné, pokud nenajde něco jako zlatou žílu, že které by mohl těžit. To je najednou jeho zájem čistě váš. Moc rád se jako tichý hráč šachu plete do věcí, se kterýma vlastně nemá vůbec nic společného, pouze hledá hazardní zábavu. Je jako lasička, která se vecpe svojí chtivostí úplně všude. Je mazaný jako liška a i když to nevypadá, je hodně inteligentní. Vychován byl jako malý rozmazlený spratek, který si neustále přeje dostatek pozornosti ostatních. Vydupával si všechno, co nejdříve mít nemohl, ale přes všechny zábrany dostal vždy všechno. To se jeví jako poměrně lehký život. Naučil se, že pokud něco opravdu chce, musí pro to něco většinou udělat i sám. Začal lhát a podrážet. Jinak by nedocílil toho, co chce. Jenže on vlastně ani neví, co chce. To značně komplikuje situaci, ale řekneme, že se často chová jako žena, která mění často své názory. Chvíli chce tohle, pak najednou cvakne a už zase touží po něčem úplně jiném, naučil se s tím poměrně dobře žít. Rád se obklopuje lidmi, kteří mají jistý mocenský potenciál, který by mu mohl v budoucnu za jeho loajalitu přilepšit.
Ze zapeklitých situací by vybruslil i za cenu života svých blízkých, není obětavý nebo čestný, vždy hledá cestu pro sebe a kdyby měl volit mezi svým a jiným životem, vždy sobecky zvolí sebe. Protože ano, je velký sobec, myslí jen a jen na sebe, svoje zdraví, svoje blaho, ostatní je jen nepatrný puclík. Sice tu byla o jeho oddanosti již jedna podstatná zmínka, kterou by bylo nutné doplnit. Arsen není zas tak věrný jedinec, vždy volí vítěznou stranu. Klidně i několikrát, záleží prostě na tom, jak se mu to hodí. Morální záležitosti neřeší. Je hodně zbabělý, sice se nebojí ve tmě a podobně, ale raději z boje vezme nohy na ramena. Nepatří mezi ty, co vám nakopou prdel, on je ten, kdo všechno sleduje z povzdálí. Nemá na to vlastně ani fyzické předpoklady, složíte ho prostě snadno, protože se ani bránit nebude, v tomhle ohledu je jako dítě, které začne brečet kvůli rozbitému kolenu, ale ještě později k tomuhle tématu bude něco opravdu zajímavého. Ale nemůžeme ho nechat máchat v tom, že je vlastně jen páv s postranními úmysly. Je to veselý člověk, který si života užívá naplno. Skvělý příklad dnešních mladých lidí, nespoutaný a drzý, má potřebu dobrodružství a dech zatajujících chvilek, které se jeví jako špatný nápad. Opovážlivost mu nechybí, to se táhne s jeho drzostí. Není to hodný kluk, který poslouchá, všechny si dělá trochu jinak. Dá se říct, že je do jisté míry starostlivý. Nejen o sebe. Jen má prostě dny, kdy z něj nedostanete víc než hloupý pozdrav a pořádně ošklivý pohled.
Sem tam má pár lidí na světě rád, záleží také hodně na tom, jak ho v tu chvíli otravují. Svého bratra nikdy neodstrkoval. Jejich zájmy se vždy tak nějak shodovaly, je pro něj kariérní vzor, i když Arsen nikdy přímo nepokračoval v Dylanových stopách. Utvořil si vlastní odpornou cestu, která je více než děsná. Jeho business se většinou skládá z čehokoliv, co na běžných e-shopech neseženete. A přesto, že kolují fámy ohledně obchodu s bílým masem, kterého se opravdu účastní, policie je zatím i na něj krátká. V normálním životě to není nic víc než zasloužilý a úspěšný podnikatel na burze, který má obří fanklub a uznání po světě. Ani on ostatně nedělá rodině špatné jméno.
Bylo to v zimě, když se narodil. Dánsko je běžně nudná země, kde vás možná tak uchvátí Malá mořská víla nebo lego, Arsen měl vždy rád sníh. Bylo to taky jedno z prvnich věcí, které v životě viděl. Je studený, hnusný, bílý, bolí z něj oči. Ale to si nemyslel jako malý smrádě. Jako každý severský spratek sníh miloval, i když jej v Dánsku moc nebylo. A proč vůbec plýtváme místem něčím, jako je sníh?
Řekněme, že to Arsen shledává jako jediné pozitivum na dětství. Sice sníh a zimu nemá v lásce jako dospělý, ale uznává, že si jako malý užíval hodně srandy. Ve škole ho nemuseli. Od toho tu byl jeho starší brácha, který v té době době sice už studoval, ale přesto byl vždy ten oblíbený. Arsena se děti bály. Byl už jako dítě strašidelný a jeho pohled naháněl přirozeně hrůzu. Dívky si šeptaly, že je jako upír z Buffy, kterou dávaly každý všední den večer, koukali na to tenkrát všichni, kteří měli dovoleno od osmi stále koukat na televizi. Jednoduše ho moc v lásce neměli. I když Arsenovi to bylo vlastně jedno. Nepotřeboval kamarády, měl vlastní smyšlené, ostatně takhle to má hodně dětí. Když se Dylan po střední odstěhoval, zůstal Arsen sám. Nemohl tvrdit, že by mu bratr nechyběl, ale sám to bral jako první životní zkoušku. Pokud zvládl závislost na bratrovi, stal by se plně nezávislým. Rodina pro něj nikdy nebyla důležitou součástí života. Pro něj jsou to lidé, které si nemohl zvolit, tudíž pro něj mají větší hodnotu přátelé, které v životě získá. Naštěstí jich není mnoho. Má vlastně opravdu málo přátel.
Hned v prváku na střední jej vyrazili a tudíž se odstěhoval do Spojených států s tím, že mu toho moc v kapse nezbylo. Přesto se rozhodl aplikovat vše, co neprospal na ekonomice. Jeho dlouholetým domovem se stal New York. Wall Street se pro něj stal rájem. Zainvestoval dobře a jak to znáte, peníze se hrnou. Říkal si, že to přeci nebude jen kupovat, byl by hlupák. Rychle prokoukl všechny fígle burzovních makléřů a rozhodl se, že si založí vlastní výdělečnou firmu.
Dařilo se, možná tomu dopomohl jeho šarm, možná to bylo jménem bratra, který do světa díru udělal před několika lety. Kdo ví, co vedlo Arsena vůbec k úspěchu. Nestěžoval si, takový život se mu líbil. Byl nezávislý. Po prvním rande se neozval, kamarády nevyhledával, trávil čas sám, až to lidem bylo divné. Bylo mu dvacet dva, když se zapletl s těmi, kteří budili hrůzu. Jednalo se o směs Rusů a Italů, kteří spolupracovali s blízkým východem a třetím světem. Prodávat lidi je jako prodávat akcie, ne? Není to sice v konečném důsledku totéž, ale jemu se ten život zalíbil ještě více.
Po náročných letech se rozhodl následovat bratra na menší odpočinek od plného pracovního nasazení. Co vůbec bratr chce na západě? Shademore už měl špatnou pověst léta, věděl, že to nebude příjemný výlet. Přesto se rozhodl opravdu dorazit a přesvědčit se o tom, jaké je to vůbec podsvětí, na vlastní kůži.


roman godfrey; hemlock grove 1x03bill skarsgard gif - Yahoo Image Search results
bill skarsgard gif - Yahoo Image Search results
to: 1x13 | Tumblr
tumblr_mmsx02ZoAk1sqw695o1_500.gif (500×234)Bill skarsgård
Because good shows make you think.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama