Zima s sebou přináší mnohé

24. listopadu 2017 v 21:23 | Admin |  Oběžník

Na konci listopadu, jak tomu je ostatně každý rok, přichází na sever Spojených států zima. To nemine samozřejmě ani Shademore. Metropole se nevyhne těm hustým závějím, břečce na silnicích, zamrzlým jezerům, nepříjemnému ledovému větru ani vánoční atmosféře, která je viditelná snad už všude. V následujícícg dnech bude na Chesterfieldském náměstí rozsvícen vánoční strom a započne advent. Připravte ponožky, navnaďte děti, ukliďte si sníh před domem a začněte s pečením perníčků. Rok utekl jako voda. Nezapomeňte rozeslat zprávy blízkým a pozvat je ke společnému trávení Vánoc. Jsou přeci jen jednou za rok.
Teploty momentálně jen ztěží přesáhnou bod mrazu. Pokud se ale zachumláte doma pod deku, uděláte si horké kakao, zjistíte, že ke zima vlastně prima.

Pokud toto pro vás není dostatečně zlá zpráva, čtěte celý článek! :)
Bohužel se ve městě vyskytla neznámá epidemie, která podle médií postihuje jak lidi tak vlky. Samozřejmě jde pouze o vlkodlaky, kteří se mění do vlčích pdob a jsou virům vystaveni. Zatím není známo, o jaké nakažení se jedná, ba dokonce je tu teorie, že se setkáváme s úplně novou nákazou, která ještě neměla obdob.
Nakažení vlkodlaci/vlci začínají být dezorientovaní, agresivní a neustále hladoví. Proto po několika nešťastných střetech zvěře s lidmi bylo vyhlášeno volné střílení těchto agresivních jedinců. Mějte se tedy na pozoru a vlkodlakům je doporučena vyšší obezřetnost a prevence. Nakaženým nezbývá nic víc než naděje, že bude brzy nalezen lék.

(Jedná se o plošnou zprávu, která bude ovlivňovat vaše hry po dobu prosince. Město zažívá mimo určitá menší opatření v podobě roušek a zákazu vycházení také karanténu, tudíž obyvatelé nesmí opustit město do okolních ani vzádlených oblastí do doby neurčité.)


Dlouho se to debatovalo, minimálně od Srpna jsem to slibovala. Možnost 7. charakteru je zde. Nejspíše už se jedná o poslední volný slot, tudíž promyslete možnosti.


Mimo jiné musím poděkovat za všechny Gipi, která starala o naší RPG jako o vlastní dítě. Bez ní by to tu už nejspíše nefungovalo. dlouhá léta jsme jedna druhé pomáhaly a nejspíše to tady končí. No stále necháváme na ní, jak moc s námi bude chtít zůstat a jsem moc ráda, že to byla ona, kdo se mnou nesl těžké břemeno již od Monohpílie.


Taktéž si dovoluji upravit omezení počtu lidí a samotářů. Od dnešního dne smí každý mít pouze dva od každého druhu. A časem by toho skóré měl obměnit dějovou zápletkou. (Myšleno zabít, proměnit, přidat do smečky.)


Gipi se kdysi vrhnula na obohacení našich vlkodlačích reálií. Udělala obrázek vlkodlačích očí a jejich barvy s procenty jejich výskytu + historii vlkodlaků od pravěku až po nejnovější dějiny. Obrázek najdete pod vyobrazením výšek mezi člověkem a vlkodlakem. Můžete na něj kliknout pro zvětšení.
Co se týče historie, tak tu najdete až dole. Nemá samostatný článek.


Mimo jiné se nám vrátily odznáčky za aktivitu, které má momentálně v pazourech všechny Ruby, stejně tak je z její továrničky odznáček pro účastníky plesu.

Tori & Ruby
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama