Prosinec 2017

Rigel Rivenvarg

29. prosince 2017 v 4:27 | Admin |  Aktivní profily


TORI // - // Michael Fassbender

Rodina:
Otec: † (Magnus Rivenvarg)
Matka: † (Magnus Rivenvarg)
Jiní sourozenci: † (2017 na následky nákazy)
Synové: Ezio Rivenvarg & Eric Mikhailovich

Proměněn: Magnus Rivenvarg (levý bok)
Národnost: Americká

Partner: Max Coldwater
(kousnutí na pravé straně krku)

Nakouslé levé ucho

Lykon

Výška: 6ft 6 inch
Váha: 186,2 lbs
Ohlédnutí za minulým rokem a novinky

27. prosince 2017 v 12:28 | Tori |  Oběžník

Jsou to moje třetí Vánoce s vámi, s některými tomu tak opravdu je. Je to jako včera, co jsem se jako malý fracek registrovala na Mono, nic moc o psaní RPG nevěděla. Kde dneska jsme? Jsem vám přednostně za všechno nehorázně vděčná. Bez vás bych totiž žádné třetí Vánoce nemohla slavit. A přesto, že už nejsme Mono, neradi se s touto skuteční ztotožnujeme, jsme stále pospolu. No a to bych nebyla já, kdybych s sebou nenesla vánoční nadílku. Tedy no nevím, zda jsou to pozitivní zprávy. Spíše je to guláš... Ale tak kdo by nerad jedl...

Výsledek obrázku pro crying gif

(To brečím štěstím, že mi postavy přežily rok 2017 zatím.)Ivan Gurusov

14. prosince 2017 v 23:35 | Admin |  Aktivní profily


Andrew Derrick Williams

14. prosince 2017 v 23:00 | Admin |  Aktivní profily

!POZASTAVENÁ POSTAVA!


Lovecké rodokmeny 1. část

14. prosince 2017 v 21:20 | Gipi |  Oběžník

Od dob prvních lovců vlkodlaků, začaly poté vznikat lovecké rodiny v různých koutech Země. Rodiny nejdříve byly víceméně pospolu, ale po vzniku prvního státu v USA, se několik rodin odtrhlo a odplulo do Ameriky. Zbytek rodin se odtrhl až v polovině 19. století a působily hlavně v Evropě - Francii, Velké Británii, Rumunsku, Rusku a podobně. Další menší rody, jako například Calaverovi, jejichž rod se rozdělil na větev mexickou, která odplula do střední Ameriky a větev španělskou, která zůstala v Madridu ve Španělsku. Další méně známé rodiny působily i v Asii a po druhé světové válce se několik menších rodů rozšířilo i do Austrálie, Jižní Ameriky a dokonce i Afriky. Francouzský rod Aconitiů se po roce 1945 rozšířil i do Kanady a tak tento rod působí i za mořem.
Za nejstarší lovecký rod, který ještě nevymřel a stále se věnuje lovům, je považován rod Williamsů ze Spojených států. Dalšími významnými rody, jsou Aconitiové z Francie, Carletoni z Velké Británie, Argintiové z Rumunska, Gurusovni z Ruska, Calaverovi z Mexika a Španělska a také lovecko/vlkodlačí rod Arcatonů z Německa, který proslavil Gabriel Arcaton.
Po roce 1837, se hlavy loveckých rodin shodly, že veškeré vědění o bestiích by mělo být přísně utajeno a někteří obyčejní lidé, například oybčejní sedláci, kteří vyprávěli historky o obrovskch vlcích, byli masově vyvražďování, prohlašováni za kacíře, ženy za čarodějky, které se s bestiemi pachtují a jejich děti byli ponechány osudu. Tyto masakry začali ve Francii a přesunuli se dále do Německa, Velké Británie a Ruska. Lovci nechtěli, aby kromě nich kdokoli jiný věděl něco více o vlkodlacích, než jen to, že si zaslouží vyhlazení.

Více po rozkliknutí článku.


#4 Čistka

4. prosince 2017 v 23:22 | Admin |  Čistky

Smrt byla, je a bude vždycky všude. Ohání se svou kosou a přesekne nit života komukoli, koho si vybere. Nezáleží jí na tom koho si vezme, bere si všechny bez výjimek a bez výčitek.

Záhádná zmizení nebo vraždy dorazily konečně i sem do Shademoru. Krkavci netrpělivě krákorájí a čekají, až se budou moct nakrmit hníjícího masa. Červy čekají, až se budou moct prožrat skrze dřevo rakví a uvelebit se v tuhém, studeném masu.
Ne všichni dokážou v tomhe městě vydržet nebo přežít.