Duben 2018


Parte

26. dubna 2018 v 11:49 | Admin |  Reálie
Tori se šíleně jednoho rozkošného večera nudila, takže si splácala profil poměrně odlišného vzhledu, který se "poměrně" zalíbil, že se na něj stojí fronta...

Catherine Deverau

26. dubna 2018 v 11:34 | Admin |  Aktivní profily


LEXI // 579 let // Claire Holt

Rodina:
Otec:Vladimir Georgiy Romanov (údajne mŕtvy)
Matka: Adeline Deverau (údajne mŕtva)
Súrodenci: malá pravdepodobnosť, že existujú a ešte menšia, že stále žijú
Teta: Valentina Mikhailov rod. Romanov (mŕtva)
Strýko: Yury Mikhailov (mŕtvy)
Bratranci a sesternice: Artyom, Mechislav, Kristina, Darya (nemá o nich žiadne informácie, s najväčšou pravdepodobnosťou všetci mŕtvi)

Národnost:Francouzská
Práce: developerka, investorka, obchodníčka so všetkým možným, majiteľka niekoľkých galérií a ďalšie, neznáme zárobkové aktivity

Noc krvavého měsíce

18. dubna 2018 v 23:31 | Admin |  Akce


START 21-04-2018


Dobře, ponechme dlouhé róby a elegantní obleky doma, plesovou sezónu jsme úspěšně minuli a rozhodně se nehodláme vracet zpět k valčíku takhle na konci dubna. Uši budou nejspíše na clasickou hudbu čekat tentokrát celou noc a stejně se nedočkají. Nečeká nás ani návštěva tančírny.

Mezi lidmi ve městě se traduje, že jeden velmi bohatý muž pořádá každoročně velmi nadupanou párty v klubu Punchline, ano opravdu tam každý rok je velká oslava, ale nidko vlastně netuší, z čí peněženky se mohou všichni celou noc bavit.
Drinky těžkého alkoholu, neonová světla, až moc hlučná underground techno bass muzika, kokteily, tělo na tělu. Jednou za čas i občané města musí vyrazit na pravou pařbu, kterou běžně pamatují ze svých usmrkaneckých let. Navíc se šušká, že zde nebude nouze o všelijaký matroš, ostatně zkorumpovaní páni policisté tehle obří rámus stejně přeslechnou.

Zatmění měsíce má stejně jako úplněk velký vliv na vlkodlačí psychiku. Běžně si proto nemohou pomoci a noc opravdu prožijí v živočejším duchu a někdy ani ty nejklidnější jedinci nezůstanou bez vzpomínek na cucání neškodného džusíku. Ostatně je úplněk a víte, co ten dokáže natropit s vlkodlačími potřebami. Představte si, že je to ještě horší. Noc zatmění je vždy doprovázena sexuálním chtíčem, touhou bavit se, narvat se alkoholem k prasknutí a vyzkoušením věcí, kterým by se za běžněho smýšlení naprosto obloukem vyhnul.

Co vás ale čeká? Letošní ročník opravdu dýchá až prapodivně zatěžkávající atmosférou, který nedá opomenout staré časy klubů smrti, proto je zakázáno jít snad v něčem jiném než v černé, taktéž je vyzdoben temně celý klub a i muzika má lehce mrazící nádech. Sem tam se může zdát, že se jedná o párty upírů a velkým vyvrcholením s odbytím půlnoci může být pouze hromadné pití krve.

Pokud tedy doma máte titěrné šatičky / nezvyklá saka, chuť mít druhý den ráno kocovinu, probudit se vedle člověka, kterého možná ani neznáte, je tohle akce přímo pro vás.

AKCE PROBÍHÁ PŘÍMO V KNIZE THE PUNCHLINE-

#6 Čistka - Výsledek

12. dubna 2018 v 20:07 | Gipi |  Oběžník
Šestá čistka je za námi. Zde máte seznam lidí, kteří jsou neaktivní a nezapsali se do čistky, lidi, kteří se nechali dobrovolně smazat a postavy na zabití.
NEAKTIVNÍ hráči mají SEDM DNÍ (Od 12.4. - do 19.4., do 15:00) na to, aby napsali o své obnovení s omluvou, proč se nezapsali.


NEAKTIVNÍ


SMAZANÍ

X

OBNOVENÍ

X

POSTAVY NA ODPIS


Jordan Blake

6. dubna 2018 v 23:05 | Admin |  Aktivní profilyTORI // 116 let // Hayden Christensen

Rodina:
Otec: Damien Collson (†)
Matka: Maria Collson (†)
Sourozenci: NaN
Partnerka: Cynthia Greenley

Národnost: Americká

Povolání: Výkonný ředitel obchodní společnosti / Nelegální činnost

Výška: 6ft 2inch
Váha: 166,9 lbs