Arzon Rivenvarg

30. dubna 2018 v 23:53 | Admin |  Aktivní profily

Bratr: Rigel Rivenvarg
Národnost: Americká
Práce: X

V davu byste ho určitě neztratili. Měří 210 centimetrů a se svou výškou s davem rozhodně nesplyne. Na první pohled je to také první věc, která vás zaujme, protože takoví obři se nevidí každý den. Arzon má tmavě hnědé vlasy a vousy, které podtrhují jeho přirozeně přísný vzhled. Díky svému vzhledu nevypadá jako někdo milý, příjemný a už vůbec ne kamarádský. Jeho přirozeností je agresivita, majenickost, tvrdohlavost a horkohlavé přemýšlení s tím, že zachovaní chladné hlavy u něj neexistuje a je extrémně výbušný. Zachování naprostého klidu snad funguje jen při jeho spánku a nebo když je někde sám na odlehlém místě. V přítomnosti ostatních lidí bývá nesvůj, kvůli silné nedůvěře a dominanci. Má potřebu všem v okolí ukázat, že on je ten nejsilnější a hlavně mu všechno kolem připadá nebezpečné, protože to nezná. Je ochoten se kvůli tomu i poprat, což vede k častým konfliktům. Není přímým vyhledávačem šarvátek, ale hodně často se do nich díky své výbušné povaze dostane, jelikož ho z míry vyvede drtivá většina věcí, ať už se jedná o hloupé dětinské narážky nebo odpadkový koš, co mu jen stál v cestě. Jeho vlčí stránka v něm převládá z opravdu velké části, není moc učenlivý jelikož nemá rád, když mu někdo říká, co jako dvounožec má a nemá dělat. Celý svůj život žil jako zvíře a tak se i bude chovat, dokud se nějaká jeho část nezačne pořádně adaptovat a přizpůsobovat se svému okolí.
Jako vlk byl velice upnutý na svého sourozence a to se nezměnilo ani teď, když se stal lidskou osobou. To pouto se ještě více prohloubilo, protože to vlastně jeho bratr z něj učinil člověka. Pokousal jej a nakazil stejným virem, který koluje v žilách jemu samému. Svého bratra vnímá velice silně a snaží se ho ve všech ohledech chránit před čímkoli, co se zdá nebezpečné. I kdyby to měl být nějaký známý, který do Rigela pouze kamarádsky šťouchne. Ten známý riskuje, že v okamžité chvíli přijde o roku, ne-li neskončí s vytrženou páteří. Co se týče Rigela, tak je Arzon velice citlivý. Stejně tak jako je citlivý na prudké a agresivní podněty kolem něho. Když někdo utíká, má tendence to lovit. Hlasité zvuky jej provokují a z některých opravdu hlučných věcí má i strach, který v něm vyvolává zlobu. Clekově jeho osobnost je založená na vzteklosti a agaresi, kterou v sobě neumí udržovat a rozbíjí co se dá a kde se dá. Absolutně postrádá vědění o pravidlech lidské společnosti. Byl zvyklý na tři věci - lovit, rozmnožovat se a přežít. V tom novém světě je těch věcí víc a on zatím není schopný je akceptovat a naučit se je užívat. Jedinec je to velice nestabilní a nebezpečný pro své okolí.
Aby nebyl Arzon jen negativní, tak má i nějaké klady. Dokáže být velice empatický, což mu v budoucnu možná bude pomáhat při ovládání. Zatím je však na úplném začátku všeho a jeho lidská stránka se teprve rozvíjí.

Černý vlk s rudýma očima a pár hnědými chlupy na hlavě a hřbetě. Jeho tělo je velké, ale poněkud krátké. Má obrovskou tzv. "hřívu" vytvořenou z chlupů na krku a ta se táhne až do poloviny hřbetu. Působí tak větší a osvalenější, než ve skutečnosti je. Jeho hlava také působí jako mnohem větší, než oproti zbytku těla, na kterém má méně chlupů, než na již zmíněných místech. Má také zvláštně delší uši, než mají běžní vlci.
Jeho vlčí charakter se neřídí přemýšlením. Jedná tak, jak uzná za vhodné a nemyslí na následky. Agresivita nezná mezí, když se jedná o žrádlo nebo samice. Co patří jemu, patří jemu. Nikomu jinému. Občas může působit jako velký medvídek na mazlení, ale opak je pravdou. Nenechá na sebe nikodo sáhnout a okamžitě po dotyčném chňapne svými nebezpečnými zuby.

VÝŠKA: 127 cm
VÁHA: 250 kg

Související obrázek
Související obrázekSouvisející obrázek
Výsledek obrázku pro hugh jackman gif
Související obrázek
Související obrázek
Související obrázek

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama