Sean Gilmore

28. dubna 2018 v 11:25 | Admin |  Aktivní profily
MIKŠÍK // 53 let // Chace Crawford

Rodina:
Otec: Peter Gilmore (mrtvý)
Matka: Chloe Gilmore (mrtvá)
Sestra:Vivian Gilmore
Synovec: Daniel Gilmore Hunt (mrtvý)
Neteř: Monica Gilmore Hunt

Národnost: Americká
Práce: Kosmonaut, alespoň to o sobě tvrdík


Sean je nenápadný muž štíhlé postavy, výšky okolo 180 cm a váhy zhruba 80 kilogramů. Jeho tvář lemují světle hnědé vlasy, které dávají dokonale vyniknout jeho modrým očím stejně jako obvyklé strniště ještě obvyklejšímu úsměvu. Jeho vzhled rozhodně lze popsat jako přitažlivý, čehož nezapomíná využívat ve svůj prospěch a úspěch, který rád prezentuje v dámských ložnicích řečí pružného, ale ne přehnaně vyrýsovaného, těla. Na sex appealu mu přidává i několik jizev táhnoucí se přes záda a předloktí. Není zrovna posedlý tvorbou dokonalých outfitů, vystačí si se starými keckami, riflemi, tričkem a občas košilí. Charakteristické pro něj jsou korálky okolo krku či zápěstí, které jen málokdy sundává. Jeho povaha není nikterak zamotaná, spíš vzpurná a svobodomyslná. Je to promiskuitní hajzlík, který si však dokáže v srdíčku udělat místo pro ostatní. Jemu blízkým by snesl modré z nebe, obětoval flašku whisky a riskoval život pro jejich záchranu, ale není jednoduché se do toho okruhu probojovat. Má smysl pro rodinu, nikterak však pro čest. Když si umane, že něco chce, jde přes mrtvoly bez ohledu na pravidla či morální kodex.
Do chvíle, kdy propadne své vlastní posedlosti, je to však příjemně usměvavý charismatický chlapík, který se rád napije, zejména dobré whisky a pravděpodobně se už nějaký ten pátek pohybuje za hranicí, která se nazývá střídmým a společensky přijatelným pitím. Láká ho adrenalin. Rád se pere, ale zpravidla si k tomu hledá důvody. V otázce žen umí být proklatě krutým protivníkem, zároveň je znatelně žárlivým partnerem, u kterého nikdy nevíte, jak moc vážně či nevážně vás bere. Většinou platí spíše to druhé. Dalším z jeho koníčků je lámat ženská srdíčka a dělat si z toho výbornou komediální show. Zároveň je dost zásaditý v otázce čistokrevnosti vlkodlaků. Jemu samotnému nepřijdou lidé dostateční a křížení s vlkodlaky ho znechucuje. Mimo to, že se dokáže chovat jako nevychovaný hulvát bez špetky úcty či respektu, když zrovna nemá náladu, je to hravé štěně, které ve všem hledá vtip či zábavu a dokáže obstojně hrát na kytaru a střílet z luku.

Narodil se do čistokrevně vlkodlačí rodiny s přísně nastavenými pravidly. Jeho matka byla neodbytně přesvědčená o jeho dokonalosti a kontrast mezi omezujícím přístupem otce a nekonečnými ústupky matky z něj udělal nevyrovnaného pubertálního výrostka, který rodičům dělal peklo. Jeho přirozeně vzpurná povaha brojila proti jakýmkoli pravidlům domácnosti i společnosti, které se mu snažil jeho otec vštípit. Snad i na truc utíkal z domu, opíjel se do němoty a rozmašíroval ksicht strážníkovi, který se snažil krotit bujaré veselí partičky jeho kamarádů. Všechny jeho chyby házel Peter na hlavu své ženy, což na konci vyústilo v rozvod. Navzdory vypjatým vztahům se s tím patnáctiletý Sean smiřoval jen těžko. S čím se však nikdy nesmířil byl fakt, že se jeho matka dala dohromady s člověkem a co víc, porodila mu dítě. V tu dobu nebyl absolutně schopen její štěstí respektovat a proklínal ji až do desátého kolena za něco tak nechutně podřadného. Přerušil s ní veškerý kontakt a brzy na to utekl z domu definitivně. Život bez pravidel si užíval. Dělal přesně to, co chtěl a kdy chtěl, přesto mu to nikdo nevyčítal a nepředhazoval mu jeho chyby. Zároveň ale zmizely veškeré sloupy, které dělaly jeho život i jen trochu stabilní a nezbyl nikdo, kdo by ho za flígr vytáhl z problémů a přešel to pouhým kázáním. Několikrát se šeredně spálil, dokonce skončil na ulici a musel se tvrdě probojovat zpět k ucházející životní úrovni.
Čím víc svobodný a samostatný si připadal, tím osamocenější byl. Ani ta nejkrásnější žena mu nemohla přivodit štěstí na dobu delší než měsíc, po kterém ho zpravidla chtěla omezovat pravidly vztahu. Rozhodl se, že dospěl do bodu, kdy by se měl zkontaktovat s rodinou. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že jeho matka za nejasných okolností zemřela a otec spáchal sebevraždu. Jedinou rodinou, ke které se mohl upnout tak byla jeho nečistokrevná sestra Vivian, kterou se rozhodl najít. Zasvětil tomu nemálo času, ale nakonec ji našel. Tolik odlišnou od toho, co si představoval. Chtěl najít trosku, našel ženu v očekávání, která nebyla ani trochu podobná jeho vlastním slabostem, které doufal, že bude reflektovat. Přesto si k sobě dokázali najít cestu. Ta jeho však vedla přes Gabriela, který z něj výměnou za život udělal svého zvěda. Právě příslib, že se v budoucnu stane lovcem, je zase odcizil, když vyšel napovrch. Ztratila se mu a on ji, opět, následoval. Tentokrát malou Vivi našel zhroucenou a na pokraji šílenství. Na její křehkou povahu byl odchod lásky a smrt syna až příliš. Vyčítal jí sobeckost se kterou zapomněla být silná pro přeživší Monicu. Následně svou neteř vzal pod svá křídla a odešel. Kdo ví, jestli je život s alkoholickým strýcem zrovna výhra, ale on chce mít svou krev pod kontrolou. A jako oddaný rodinný příslušník pro svou neteř chce jen to nejlepší. Co takhle město, kde nebude muset skrývat svou vlkodlačí podstatu?


Jeho vlčí podoba působí majestátně. Stříbřitě bílý mohutný vlk s tmavším ocasem a ušima se ani za mák nehodí k jeho rozvrkočenému a většinou nedospělému chování. Je rychlý a silný, lov ve vlčí podobě si užívá a nedělá mu problém udělat kořist i ze zdánlivě problematicky velkého zvířete či staršího vlkodlaka. Povahově je jeho vlk protikladem miloučkého štěňátka. Nenechá na sebe sahat a častěji ho uvidíte vrčet a cenit zuby než se v poklidu procházet lesem. Není nezkrotný. Chce to však hodně úsilí a přirozené autority, aby na něj něco platilo.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama