Elóren X. Roman

5. června 2018 v 20:20 | Admin |  Aktivní profily

TORI // 35 let // Alicia Vikander

Rodina:
Otec: Raees Roman
Matka: Melina Roman
Sourozenci: Stella Roman, Richard Roman, Andreas Roman, Theodoros Roman, Haris Nik Roman

Národnost: Americká

Práce: PsycholožkaJestli se sháníte po tom nejhorším dítku Raeese Romana, rozhodně by všichni bez zaváhání ukázali na Elóren. Dívka krásného andělského jména je totiž ztělesněním největšího společenského zlá. Tedy alespoň v hledáčku pouhých smrtelníků.
Nikdo by to do maličké drobné brunetky neřekl, vždyť je tak rozkošná a na první pohled se zdá dokonce vychovaná přesně tak, jako všichni ostatní sourozenci. Přesto právě na ní jedinou ostrá výchova a přísná emancipace neplatila.
Říká se, že má oči stejně temné jako duši a rozhodně nenapomůže argument jako barva tmavé čokolády. Vždy ji díky tomu říkávali démon. Nedivte se, opravdu tak působí. Samozřejmě co si budeme namlouvat, ona vlastně žádný démon není, není ani zlá, ďábelská či jinak naprosto ultra narušená. Její otec ji nikdy neměl rád za to, kým byla a stále je - naprostým opakem. Kam vítr tam plášť, nedokáže vlastně poslouchat názory ostatních. Jednoduše vyrostla s pocitem, že na jejím názoru musí záležet vždy nejvíce a je zle, když tomu tak není.
Je nutno si zapamatovat, že nerada přizná porážku a chce mít pravdu skoro v každém případě. A rozhodně je nesmysl se s ní o něčem takovém hádat. Věřit vám to stejně bude, vaši pravdu neuzná ani za zlatý prase a budou to jen vrásky navíc. Co ona dokáže je čistá ignorance. A to i v situacích, kdy nejsou takové praktiky žádané a mohou všemu jen přitížit. Často se chová k tomu všemu i povrchně a nemyšleně. Ono záleží na tom, jak se právě onen den vyspala. Pokud zle, bude špatný den i pro všechny zúčastněné. Rozhodně se nesmíří s průměrností a všechno musí bít naprosto dokonalé, aby to stálo za její dlouhodobější pozornost. Je tedy těžko si jí udržet, ale kdo by páchal v tomto případě takovou oběť a chtěl ji znát déle než deset minut, že?
Rozhodně se s ní musí chovat v rukavičkách, přes všechny ty možné rysy a image naprosto nesporné rebelky, si zachovala tvář pravé snob dámy, která nemá ráda nevhodné chování a neúctu. Má ostatně pocit, že peníze jí zaručí všechno. I kdyby se mělo jednat o ochranu proti vlkodlakům, zkusí si jí koupit, zastává jednoduše názoru, že má vše svou cenu a zatím jí peníze byly nejlepším přítelem, když přišlo na obchod a vyjednávání. Ale běžně nic takového nedělala sama osobně a vše zařizoval její bratr Haris, který se jí stal nejspíše největší oporou v dospívání. Sama o sobě je zvyklá mluvit, práci za ní udělají jiní, ale když je třeba, není jí ani proti srsti se o vše postarat vlastním přičiněním. A čekáte, že z ní snad vyrostl vrah nebo naprosto jiný typ gaunera? Omyl, není nic víc než krásná herečka.
Na první pohled je chladná, mrcha, které nezáleží na nutných obětech pro úspěch, byla vychována jako ta, která by vše měla mít pod nosem a neříkat si o nich dlouho. Je razantní a opravdu si umí dupnout. A snad každý může očekávat, že jí to dostává do problémů. Na druhou stranu co ona ví, stále se nepoučila a je schopna být neslušná, drzá a netaktní, pokud si to vyžaduje situace a možnosti. Nadává běžně jako dlaždič a nebojí a být hrubá, nechutně upřímná a vše to podat nejhorším možným způsobem. Jednoduše postrádá hranice slušného chování. V konečném důsledku je ale opravdu bezbranný tvor, který se běžně neumí nijak bránit, má jen svou namyšlenost, velmi často dobré poznámky a argumenty no a v poslední radě často nebezpečné podpatky a velké kabelky, kterými se lidi nebojí zmlátit. Ale není tohle vše proti vlkodlakům zbytečné? Nesložila by ani chlapa velkého jako vlk, natož aby složila pravého vlkodlaka velkého jako skála.
Je posedlá naprostou kontrolou všeho a všech, nechybí jí smysl pro organizaci a značně vysoké sebevědomí, se kterým se běžně pouští do nemožného. Však ono jí Rusko emancipovalo dostatečně a navíc rodinné geny jednoduše nikdy nebude schopna popřít. Má talent říkat nevhodné věci v nevhodný čas a také dělat neuvěřitelné chyby. Jednoduše vždy zvládá být na špatném místě ve špatný čas. Nemějme jí to za zlé, stává se to pořád a sama si na něco takového zvykla rychle.


Odpovědně se zbavila rodinných vlivů už po dvacítce, když se rozhodla opustit matku a rodinu, aby si našla štěstí jinde než v Řecku, které upřímně nesnášela snad ještě více než Shademore. Na ten už moc vzpomínek neměla, ostatně když se rodiče rozvedli, byla ještě malý neposlušný faganě a na nic si moc nepamatovala. Ale i ty malé útržky stačily, aby se jednoduše zapřísáhla, že se tam nikdy nevrátí a přesně o několik let později si zase řekla, že srát na nějaký pitomosti, jede domů. Bylo to dne, kdy jí opravdu odporný taktní ředitel divadla, kde vystupovala, oznámil, že je už moc stará na to, aby byla stále všem na očích a že si má zabalit věci a vypadnout. Přesně takhle to tedy nebylo, ale Lóren si to myslela a dokážete si asi představit, jak to vypadalo...
...
"Můžeš alespoň pro jednou držet hubu?" zeptal se jí ostře Frederick a celou ji sežehnul pohledem, aniž by si všímal faktu, jak titěrný a průhledný top měla vlastně Lóren na sobě. Ta údivem div nepraskla a urazene si složila ruce na hrudníku, jako by už nehodlala promluvit jediné slovo. Pouze s opravdu naštvaným pohledem zírala bez okolků na Henrika Rosse, jako by se jednalo o přelud. Raději by volila děsivou noční můru, ale to by bylo nejspíše příliš.
"Tady končíte, slečno," oznámil pouze bez náznaku neprofesionální mluvy a otočil se na patě, aby šel pogratulovat nové dívce, která Elóren má nahradit již během večerního představení. Bez jediného náznaku naprosté bezmoci se rozloučila a s grácií odcházela z centra dění. Posadila se u zadního vchodu na schody a přemýšlela nad tím, kolik stál její make up a jaká by to byla škoda, kdyby se rozhodla plakat, že už nebude moci hrát. Do Řecka se nechtěla vracet ani náhodou, ale práci na jiném evropském jevišti už také nechtěla. Přemýšlela tak poměrně krátce a bylo jí samozřejmě jedno, že je jí Frederick v patách, aby se nejspíše pokusil být alespoň trochu empatický. Cestou se vysvlékal z těžké dánské uniformy, kterou ponechával na zábradlí schodiště společně s ostatními zbytečnými kusy oblečení, které momentálně stejně jen tížily. Posadil se vedle ní a hledal vhodná slova, která by mohla alespoň nějak zlepšit situaci.
"Oh, samotný princ, jaká to pocta," pronesla otráveným tónem ironicky a odvrátila si od něj tělem a pohled soustředila na momentálně už nechutně vypadající cigaretu, kterou mačkala mezi ukazováčkem a prostředníčkem.
"Máš plány?" zeptal se jí a Lóren bylo jasné, že nad tím měla už sama přemýšlet. Odhodila cigaretu na zem a podívala se na něj.
"Pojedu domů, využiju toho, že mám titul a budu dělat to, co na jsem se učila těch zasraných pár let," pokrčila rameny a nějak doufala, že se vyhne například svému otci, kterého opravdu potkat nechtěla. "Ale Clarice je v těch šatech tak tlustá, že bych chtěla po představení vrátit peníze," pronesla kriticky a totálně bylo jedno, že ten život zde ve Veroně končí.
"Představ si, že ji musím zvedat..." odpověděl jí Frederick mírně znechuceně a sám si vytáhl z kapsy krabičku cigaret. Nakonec jí i sám namyšlený nagelovaný princ byl útěchou, o kterou sice nežádala, ale přišla tak nějak sama od sebe, že na tom vlastně snad už vůbec nezáleží. Ona neměla momentálně nervy na to, aby uznala, že je otravný a opravdu odporným způsobem jej poslala do háje. A když jsme u toho, do háje by nejraději poslala i jiné. Jako například své idiotského bratra, který jí den kazil hned na letišti. Jak moc jí ten jeho ksicht nechyběl.
"Jak bylo ve Veroně?" zeptal se jí mírně nadšeně Richard, když společně s nějakým jeho kamarádem čekali na letišti.
"Chcípni, bratříčku," prskla a ani se na něj nepodívala. Sjela svým kritickým pohledem jeho o něco vyššího přítele, aniž by hledala jakékoliv spojitosti. "Bože, já bych tě ani nepoznala, vypadáš jak starej dědek," odporoučela se s pohledem na Gabriela Arcatona, který se sice vizuálně od jejich posledního setkání před desítkami let nezměnil, ale to neměnilo nic na tom, že měla chuť být zlá a jedovatá. Hodila jim na hlavu kufry a dál se o ně již nezajímala. Pokud tu nebyl otec, znamenalo to, že ji rozhodně nechce vidět - jak typické. No na tom už ani nezáleželo, stejně se s ním nechtěla vidět ani za mák.
V konečném důsledku se dozvěděla, že její táta natáhl po letech brka a teď si tu Richard šéfuje. Samozřejmě už na první pohled se dalo usoudit, že nebyl zrovna ten nejmocnější chlápek v celém okolí. No což, ještě aby tomu tak bylo.
Výsledek obrázku pro alicia vikander gif
Související obrázek
Výsledek obrázku pro alicia vikander gif
Výsledek obrázku pro alicia vikander gif
Výsledek obrázku pro alicia vikander gif
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama