Hani Park

3. června 2018 v 14:23 | Admin |  Aktivní profily

Otec: Benjiro Park
Matka: Eun Mi Park
Starší bratr: Levi Park

Práce: Prodavačka v obchodě s hudebními deskami
Národnost: Korejská


Hani je dívčina se zdravou postavou. Ženské křivky jsou na správných místech, je průměrně vysoká a velice ohebná. "Nehodlám být dřevo." říkává často. Aby se udržela v kondici, cvičí jógu a tancuje, jen tak pro zábavu samozřejmě. Má dlouhé vlasy, které se postupem času měnily na různé barvy. Proklíná pokrok. Z havraní černé se dostala až po zelenou. Ale jak postupem času dostávala rozum, nechala se obarvit na hnědou, kterou má doposud. Má obrovské hnědé oči, které září nadšením vždy, když se mluví o jídle nebo albumu, které zrovna přijde do obchodu. Na toto děvče se nemůžete zlobit. Je to sluníčko, které se bude snažit vykouzlit úsměv na vaší tváři. Z počátku je trochu stydlivější, protože neumí navazovat konverzaci. Ale až najdete téma, které jí zaujme, rozpovídá se a někdy je k nezastavení. Pokud chcete, aby si s vámi děvče povídalo a nestranilo se vás, nemluvte o sourozencích, spřízněné duši a drogách. Vyvarujte se těmto tématům a po pár konverzacích jí budete mít omotanou kolem prstu. Ne, že by byla naivní (ona ví, že se život může obrátit vzhůru nohama každou chvilku), ale pokud vycítí, že vám může věřit, získáte si její uznání. Také nemá v povaze lhát a angažovat se do nějaké vysoké pozice. Ona? Alfa? V žádném případě. A to samé Beta. Nemá ráda spory a vůbec rvačky. Nechává to jiným. Bránění je ale jiná záležitost. Pro tu by se angažovala vždy. Ale jako každý člověk, také Hani má své mínusy. Je líná, rozčiluje se vždy, když slyší jméno jejího bratra, a chová se jako chlap. Protože málokdy nosí šaty a preferuje kalhoty, nohy u sebe nebo noha přes nohu je u ní rarita. Rozvaluje se všude, kde se dá.

Čistokrevný vlkodlak jménem Hani Park se narodil na korejském poloostrově, který byl pod vládou Japonska. Narodila se ve vesnici, která byla blízko hor. Tato vesnice byla obklopena lesy a pláněmi; prostě ideální prostředí pro vlkodlačí vesnici. Její otec byl bývalý japonský voják a matka byla pradlena. Levi, Hanin bratr se snažil následovat otcovi stopy a také se chtěl stát vojákem, jenže jejich matka to nechtěla připustit. "Místo toho, aby jsi bojoval za nepřítele, měl by jsi bojovat za vlast." Korea se snažila odtrhnout od Japonska, jenže to nebylo v tu dobu možné. Její rodině se vedlo dobře. I přes to věčné stěžování na ostrovní stát, mohli se mít hůře. Ale ten dobré se rozvrátilo v době druhé světové. I když tato vesnice byla v horách a moc obyčejných lidí tam nežilo, Japonští vojáci si našli do hor cestu. Ženy a děti byly donuceny obsluhovat japonské vojáky tak, jak si přáli. V tu dobu ještě naivní Hani věřila, že její spřízněná duše přijde a vysvobodí jí z toho věznění. To se změnilo hned poté, co byla několikrát znásilněna. I přes "chrání" jejího bratra a otce, bylo to k ničemu. Musela být poslušná, jinak by se její rodina dostala na popraviště. A aby toho nebylo málo, otce odvedli zpět do armády. Hani ho už nikdy neviděla a pochybuje, že ho ještě vůbec někdy uvidí. V roce 1945 skončila válka a japonští vojáci se stahovali pryč z jejich území. Jenže brzo se jejich území stávalo Ruské a to pro zničenou Hani byla poslední kapka. Měla chuť umřít a její matka se na to už nemohla dále dívat. Den před tím, než rudá armáda obsadila poslední část území, zabalila věci svým dětem, dala jim mapu a řekla "Jděte na jih. Najděte Američany a vypadněte odsuď." Sourozenci udělali tak, jak jim bylo přikázáno. Našli americké voják a zůstali ve městě Soul, které se posléze stalo hlavní město Jižní Koree. Hani mohla jen přihlížet, jak se celá Korea mění. Severní část se stávala krutější zemí než Japonsko, které bylo proti tomu svatoušek. Sourozenci nechtěli zůstat v jejich zemi. Musel pryč, nevydrželi by tam. Proto jakmile se oba naučili anglicky, odletěli do Ameriky. Začali v New Yorku, kde bydleli v jedné ubytovně. I když Hanina povaha jí říkala, aby celý den nic nedělala, nemohla si to dovolit. Měla tři práce, jen aby měli na nájem a jídlo. Levi? Z počátku jí pomáhal. To se změnilo hned poté, co se začal motat kolem špatné partičky. Hani mohla jen děkovat Bohu, že měla našetřené nějaké peníze, jinak by z nich byli bezdomovci. Její starší bratr, který jí měl chránit a pomáhat jí, dělal úplně pravý opak. Vysmíval se jí, že dře jako mezek, a bral jejich úspory na drogy a alkohol. Z člověka, kterého měla doopravdy ráda a měla ho za vzor, se začala formovat troska. Začal být agresivní a v ten moment Hani věděla, že musí pryč. Proto se jednoho sebrala, vzala všechny peníze a odešla.

Huňatý, heboučký a tulící se mazel. Takto by se její vlk mohl popsat na první pohled. Je to pravda, avšak ne sto procentní. Tulící se mazel je jen pro osoby a stvoření, kterým skutečně důvěřuje. Nikdy neútočí, jen se brání.Vlastní byt nad obchodem s deskami, kde pracuje.
Je pansexuál - je jí úplně jedno, koho bude milovat. Přece pohlaví není všechno.
Umí korejsky, anglicky a japonsky. Přestala obviňovat Japonsko, když dostala práci v jedné kavárně, kterou vlastnila Japonka. Miluje jídlo....HODNĚ miluje jídlo.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama