Srpen 2018

Queen Novak

23. srpna 2018 v 17:42 | Admin |  Aktivní profily

VÍ O VLKODLACÍCH


Zate Kusari

15. srpna 2018 v 23:57 | Admin |  Aktivní profily


#8 Čistka - Výsledek

10. srpna 2018 v 21:10 | Gipi |  Čistky
Osmá čistka je za námi. Zde máte seznam lidí, kteří jsou neaktivní a nezapsali se do čistky, lidi, kteří se nechali dobrovolně smazat a postavy na zabití.
NEAKTIVNÍ hráči mají 4 DNY (Od 10.8. - do 14.8., do 15:00) na to, aby napsali o své obnovení s omluvou, proč se nezapsali. TENTOKRÁT JE ČAS O ŠEST DNÍ SNÍŽENÝ, JELIKOŽ SE JEDNÁ O VELKÝ LETNÍ ÚKLID A RYCHLOČISTKU.

NEAKTIVNÍ


SMAZANÍ

POSTAVY NA ODPIS


OBNOVENÍ

VELKÝ LETNÍ ÚKLID #8. ČISTKA

3. srpna 2018 v 12:22 | Tori |  Čistky

Smrt byla, je a bude vždycky všude. Ohání se svou kosou a přesekne nit života komukoli, koho si vybere. Nezáleží jí na tom koho si vezme, bere si všechny bez výjimek a bez výčitek.

Záhádná zmizení nebo vraždy dorazily konečně i sem do Shademoru. Krkavci netrpělivě krákorájí a čekají, až se budou moct nakrmit hníjícího masa. Červy čekají, až se budou moct prožrat skrze dřevo rakví a uvelebit se v tuhém, studeném masu.
Ne všichni dokážou v tomhe městě vydržet nebo přežít.


Ahoj, sice byla čistka přibližně před měsícem, ale z důvodu absolutního bordelu (Moje chyba) je nutno udělat ještě jednu pro klid mé duše, která by jinak ještě před odjezdem plakala. Proto vyhlašuju super rychlou čistku, na kterou opravdu rychle apeluji. Prosím tentokrát si opravdu dobře promyslete, zda charakter chcete, hodláte za to všechno, co máte hrát, nebo se to jen bude "válet ve měste" bez vaší pozornosti. V druhém případě prosím zvažte smazání či pozastavení. Pokud máte postavy pozastavené taktéž si rozmyslete, zda to ještě má smysl. (Pozastavené postavy tentokrát zobrazeny nejsou.)
Díky


Mimo jiné bych ráda poděkovala touto cestou Venn, která s námi je už dlouhé roky, ale dostihla jí realita a proto se rozhodla svou RPG kariéru pověsit na věšák a věnovat se v životě něčemu jinému. Tímto se s ní loučíme a přejeme hodně hezkých dní.