Září 2018

NOVINKY SRPEN A ZÁŘÍ 2018

15. září 2018 v 20:18 | Tori |  Oběžník

Změny v seznamu postav


Je dost možné, že si sem tam nějaké té nepodstatné změny všimnete, ač to vždy je pouze drobnost. Dnešním dnem jsem snad už konečně (s pomocí Gipi) eliminovala chyby, například některé neaktivní postavy bylo stále možno zobrazit etc.

Dnešním dnem ale přišla jedna opravdu podstatná změna a to je předání postu alfy v Arcatonu. Gabriel si jednoduše zaslouží svůj krásný důchod a předává tím pádem celou smečku dceři. Tímto tedy gratuluju Gipi a Shelly a doufám, že se na své "povinnosti" nevyserou. Ve dvou se to jednoduše lépe táhne a já po odchodu Venn na tuto roli sama být nechtěla. Přesto Gabriel nejde daleko a zůstává jako nejmilejší beta smečky. Kroužila jsem nad touto myšlenkou tak dlouho, až jsem se takto rozhodla.

Rezervace faceclaimů


Opravdu si promyslete, který faceclaim si chcete ponechat v rezervacích a prosím tento verdikt napište do komentářů pod faceclaimy. Odkaz najdete zde. Neobhájené faceclaimy budou dnem 10.9. volné a bude je moci použít kdokoliv, tudíž váš nárok na ně padá. Proto opravdu jděte kouknout, které máte v rezervaci, případně se jich v komentářích dejte, ale jednoduše potřebuju kvůli správě zpětnou vazbu. Proto ještě jednou: DO 20.9. POTVRĎTE/ZRUŠTE REZERVOVANÉ FACECLAIMY. NEOBHÁJENÉ BUDOU PO TOMTO DATU VOLNĚ PŘÍSTUPNÉ PRO VŠECHNY.
Od dnešního dne také platí, že si naráz můžete rezervovat pouze 3 charaktery a platnost rezervace trvá 3 měsíce. Děkuji za pochopení.

Potvrzení/zrušení rezervovaných fc, pište pod tento článek.

Změna v administraci a zobrazování


Větší změnou, která ovlivní všechny je přesun kartotéky a registrací na fórum. Jedná se o něco pohodlnějšího pro naší administraci, ostatně mít vše na jednom místě je fakt fajn (Tori si věčně nepamatuje heslo na Maxsite protože je blbá.) Právě proto je teď narychlo čistka, aby se vše přesunulo na fórum. Web stále bude fungovat pro novinky a podobně. Rozhodně si tedy nezvykejte sem nechodit. (Ostatně stejně většina nedělá.) Dalším důvodem je zabránění šíření textů po internetu. Samozřejmě nenadělám nic, když si něco drze zkopíruje náš člen, ale mohu zabránit tomu, aby to dělali cizáci. Na seznam postav bude možno se dostat jak přes fórum tak i z webu. Ten narozdíl od charakterů zůstane, pouze budete po linku odesláni na stránky fóra.
Čistky budou stále probíhat zde na blogu, proto si jej stále hlídejte. Profily budeme přesouvat během září a října.

Drobnosti ohledně lovců a vlkodlaků

Gipi opět připravuje konečně druhou část loveckých rodokmenů + Lovecký senát, který byl zmíněn v pár postech za Xavera, ve hrách v baru a Obsidian Landscape Hotel (Území Arcatonu, str. 6 -OLH a 7 -Bar). Gipi si řekla, že by to možná chtělo ve hře nějaké menší oživení a tak začala připravovat tyto drobnosti. Navíc první část rodokmenů dělala téměř před rokem. Další drobnost se týká vlkodlaků a jejich historie, kde se dopsala léta z 1. a 2. světové války - působení a vliv vlkodlaků a tak dál + přidání grafiky v podobě bannerů pro jednotlivá historická období. U středověku byla dokonce dopsána důležitá období v různých stoletích.
Taktéž najdete drobné změny v části Emoce vlkodlaků, konkrétně je nově přidaný poslední odstavec ohledně sdílení vzpomínek. Pak nastaly i drobnější změny na váze, která se navýšila.

Co nevidět očekávejte i samostatný článek o Lyconech.Odchody

Já a Gipi bychom se chtěly rozloučit s Venn a Rose, které tady s námi byly dlouhou řadu let. Hlavně tedy Venn, která tady byla už Monohpilie, takže v této komunitě byla 3 roky a tento prosinec by to byly 4 roky. Rose naopak 2 roky. Jsme rády, že tu s námi obě dámy takhle dlouho byly. Byly jste součástí pádu Monohpilie a zrození Shademore a vlastně jste pomáhaly i v jeho rozjedu, za což vám moc děkujeme. Zažily jsme spolu mnoho srandy, ale i depresivních chvilek, skvělé hry na které se jen tak určitě nezapomene. Alespoň já osobně si nemyslím, že Rose zapomene na hru s Gipiným Davidem :D. Takže holky, mějte se a přeji vám hodně radosti, úspěchů a štěstí ve skutečném životě. Pokud se někdy rozhodnete vrátit, a my tu stále budeme, máte k nám dveře kdykoli otevřené!